GPS Araç takip sistemi fiyatları satın alacağınız hizmet ve ürün paketine göre değişiklik göstermektedir. Alacağınız ürün paketi hizmet süresi ile beraberinde araç takip sistemi fiyatlarına paralel olarak değişmektedir. Araç takip sistemi cihazlarını abonelik sistemi ile çalışan ürünlerdir.

Araç takip sistemi fiyatları bileşenleri aşağıdaki şekilde belirtilmiştir. Satın alacağınız Filo araç takip sistemi ürünleri ile beraberinde tercih olarak veri hizmet bedellerini firmamızdan sağlayabilirsiniz.

Araç Takip Cihazı

Araç Takip Cihazı ürünlerini firmamızdan 1 veya 2 yıllık hizmet dahil olarak satın alabilirsiniz. Satın alınacak hizmet süresine göre araç takip sistemi fiyatlandırma yapılmaktadır. Hizmet süresi müşterilerimiz tarafından tercih edilmekte olup, araç takip cihazı ile satın alınacak hizmet süresi sonuna kadar araç takip sistemi yazılımı kullanıcılar tarafından ek bir ödeme olmadan kullanılabilir.

Data Veri Gönderim Hizmeti

Araç takip sistemi fiyatları bileşenlerinden olan Araç Takip Sistemi Data veri transfer hizmetini müşterilerimiz kendileri de satın alacağı gibi firmamızdan filo araç takip sistemi cihazı ürünlerini satın alırken araç takip cihazı paketi içinde satın alabilirler. Satın alınacak olan veri gönderim hizmet sürelerini müşteri kendisi belirleyebilmektedir. Hizmet süresi sonunda müşteri talebi doğrultusunda araç takip sistemi veri gönderim hizmet süresini uzatabilir. GPS Araç takip sistemi fiyatları ve veri gönderim hizmetleri 1 ~ 2 yıl olarak fiyatlandırılmaktadır.

Sunucu ve Yazılım Lisans Ücretleri

Araç takip sistemi kullanıcılarımız satın alacakları araç takip cihazı için alınacak olan araç takip sistemi yazılım ve lisans ücretleridir. Müşterilerimiz satın alacakları araç takip cihazı için ödenecek olan sunucu hizmet süresi sonunda araç takip sistemi yazılımının kullanımı için ödenecek olan yıllık hizmet ücretidir. Araç takip sistemi sunucu ve yazılım hizmet ücreti içinde yazılım güncelleştirme, harita lisans ücretleri, sunucu barındırma hizmetleri kapsayan ücretleridir. Uydu Araç takip sistemi sunucu ve yazılım lisans ücretleri yıllık olarak talep edilen hizmet bedelleridir.

Araç Takip Paketleri

Araç takip Ürünlerimize farklı paket seneçenleri ile satın alabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza yönelik olarak talep edeceğiniz paket ürünlerimizden satın alabilirsiniz. Araç takip paketlerinde donanımsal farklılıklar bulunmaktadır. Satın alacağınızın ürünlerde raporlama seçenekleri genel yapı itibariyle birbirleri ile aynıdır.

Raporlama Seçenekleri Nelerdir ? (Tüm ürün modellerini kapsar)

 • Anlık Konum Raporu (Araçların anlık konumlarını görebilirsiniz.)
 • Bekleme Raporu (Gün içinde yapılan tüm aktiviteleri raporlar)
 • Seyahat Raporu (Her kontak açma ve kapama süresindeki bilgileri kapsar)
 • Seyahat Özet Raporu (Günlük ilk kontak ve son kontak arasındaki bilgileri kapsar)
 • Toplam Kilometre Raporu (Belirlenen Tarih ve saat aralığındaki kilometre raporudur.)
 • Günlük Kilometre Raporu (Günlük olarak araçların yaptığı kilometre raporlanır.)
 • Sürücü Listesi (Sürücülerin listelendiği ekrandır.)
 • Araç Listesi (Araçların listelendiği ekrandır.)

Standart Paket

Standart donanıma sahip araç takip cihazı kiti ile raporlamalardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca aksesuar ürün kulllanımı için uygun bir üründür. Cihaz Offline data tutabilir.

Güvenlik Paketi

Stanadart donanım yanında satın alacağınız Güvenlik paketi ile cihaz içinde batarya ile elektrik kesintisi olması durumunda bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Motor blokaj kiti ile aracınızın motorunu uzaktan kontrol edebilirsiniz.

RFİD Sürücü Paketi

RFİD Sürücü paketi ile hangi aracın hangi sürücü tarafından kullanıldığı sürücülere verilecek olan RFİD sürücü tanıma kartları ile sağlanmaktadır. Özellikle Trafik cezası, sürücü kullanım davranışları ve araç ile ilgili şikayetlerde hangi aracın hangi sürücü tarafından kullanıldığı tesbit edilmektedir. 

Soru Cevap

 • Sunucu Hizmet Bedeli Nedir ?
  • Sunucu hizmet bedeli yazılım lisan ücretleri, harita bedelleri ve sunucu barındırma hizmetleri kapsamaktadır.
 • Veri Gönderim Nedir ?
  • Araçların içinde bulunan veri gönderim hatlarıdır.
 • Cihaz Başka araca takılabilirmi ?
  • Araç değişikliği yapılabilmektedir. 
 • Tüm Araç Modellerine uyumlumudur
  • Tüm araç modellerine uyumlu olup Sadece motorsikletler için su geçirmez ürün korumaları tercih edilmelidir.

arac_takip_fiyatı

Araç Takip Mobil Uygulama Video

Araç takip sistemi paket ürün gruplarımız için lütfen tıklayın

Firmamız Türkiye genelinde hizmet vermekte olup; İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Bursa, Konya, Antalya, Kayseri, Gaziantep, Manisa, Muğla, Adana, Gebze, Mersin, Kayseri, İzmit, Samsun, Eskişehir, Tekirdağ, Çanakkale, Kütahya, Trabzon, Edirne, Zonguldak, Bolu, Karaman, Rize, Yalova bölgeleri ve diğer tüm illerden firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Ürünlerimiz Motorsiklet, Otomobil, Kamyon, Tır, Tekne, İş makinası gibi taşıtlara uygundur.