Araç takip sistemi fiyatları satın alacağınız hizmet ve ürün paketine göre değişiklik göstermektedir. Alacağınız ürün paketi hizmet süresi ile beraberinde araç takip sistemi fiyatlarına paralel olarak değişmektedir. Araç takip sistemi cihazlarını abonelik sistemi ile çalışan ürünlerdir.

Araç takip sistemi fiyatları bileşenleri aşağıdaki şekilde belirtilmiştir. Satın alacağınız araç takip sistemi ürünleri ile beraberinde tercih olarak veri hizmet bedellerini firmamızdan sağlayabilirsiniz.

Araç Takip Sistemi Bileşenleri

Araç takip Cihazı, Data Veri Gönderim Hizmeti, Sunucu ve Yazılım Lisans Ücretleri

Araç Takip Cihazı

Araç Takip Cihazı ürünlerini firmamızdan 1 veya 2 yıllık hizmet dahil olarak satın alabilirsiniz. Satın alınacak hizmet süresine göre araç takip sistemi fiyatlandırma yapılmaktadır. Hizmet süresi müşterilerimiz tarafından tercih edilmekte olup, araç takip cihazı ile satın alınacak hizmet süresi sonuna kadar araç takip sistemi yazılımı kullanıcılar tarafından ek bir ödeme olmadan kullanılabilir.

Data Veri Gönderim Hizmeti

Araç takip sistemi fiyatları bileşenlerinden olan Araç Takip Sistemi Data veri transfer hizmetini müşterilerimiz kendileri de satın alacağı gibi firmamızdan araç takip sistemi cihazı ürünlerini satın alırken paket araç takip cihazı paketi içinde satın alabilirler. Satın alınacak olan veri gönderim hizmet sürelerini müşteri kendisi belirleyebilmektedir. Hizmet süresi sonunda müşteri talebi doğrultusunda araç takip sistemi veri gönderim hizmet süresini uzatabilir. Araç takip sistemi fiyatları ve veri gönderim hizmetleri 1 ~ 2 yıl olarak fiyatlandırılmaktadır.

Sunucu ve Yazılım Lisans Ücretleri

Araç takip sistemi kullanıcılarımız satın alacakları araç takip cihazı için alınacak olan araç takip sistemi yazılım ve lisans ücretleridir. Müşterilerimiz satın alacakları araç takip cihazı için ödenecek olan sunucu hizmet süresi sonunda araç takip sistemi yazılımının kullanımı için ödenecek olan yıllık hizmet ücretidir. Araç takip sistemi sunucu ve yazılım hizmet ücreti içinde yazılım güncelleştirme, harita lisans ücretleri, sunucu barındırma hizmetleri kapsayan ücretleridir. Araç takip sistemi sunucu ve yazılım lisans ücretleri yıllık olarak talep edilen hizmet bedelleridir.

Araç takip sistemi paket ürün gruplarımız için lütfen tıklayın