GPS Araç takip sistemleri fiyatları satın alacağınız hizmet ve ürün paketine göre değişiklik göstermektedir. Alacağınız ürün paketi hizmet süresi ile beraberinde Filo Uydu Araç Takip Sistemi Fiyatları na paralel olarak değişmektedir. Araç takip sistemi cihazlarını abonelik sistemi ile çalışan ürünlerdir.

Araç takip sistemi fiyatları bileşenleri aşağıdaki şekilde belirtilmiştir. Satın alacağınız Filo araç takip sistemi ürünleri ile beraberinde tercih olarak veri hizmet bedellerini firmamızdan sağlayabilirsiniz.

Araç Takip Cihazı

Araç Takip Cihazı ürünlerini firmamızdan 1 veya 2 yıllık hizmet dahil olarak satın alabilirsiniz. Satın alınacak hizmet süresine göre araç takip sistemi fiyatlandırma yapılmaktadır. Hizmet süresi müşterilerimiz tarafından tercih edilmekte olup, araç takip cihazı ile satın alınacak hizmet süresi sonuna kadar araç takip sistemi yazılımı kullanıcılar tarafından ek bir ödeme olmadan kullanılabilir.

 

Data Veri Gönderim Ücreti

Araç takip sistemi fiyatları bileşenlerinden olan Araç Takip Sistemi Data veri transfer hizmetini müşterilerimiz kendileri de satın alacağı gibi firmamızdan Filo Takip sistemi cihazı ürünlerini satın alırken araç takip cihazı paketi içinde satın alabilirler. Satın alınacak olan veri gönderim hizmet sürelerini müşteri kendisi belirleyebilmektedir. Hizmet süresi sonunda müşteri talebi doğrultusunda araç takip sistemi veri gönderim hizmet süresini uzatabilir. GPS Araç takip sistemi fiyatları ve veri gönderim hizmetleri 1 ~ 2 yıl olarak fiyatlandırılmaktadır.

Sunucu ve Yazılım Lisans Ücretleri

Araç takip sistemi kullanıcılarımız satın alacakları araç takip cihazı için alınacak olan araç takip sistemi yazılım ve lisans ücretleridir. Müşterilerimiz satın alacakları araç takip cihazı için ödenecek olan sunucu hizmet süresi sonunda araç takip sistemi yazılımının kullanımı için ödenecek olan yıllık hizmet ücretidir. Araç takip sistemi sunucu ve yazılım hizmet ücreti içinde yazılım güncelleştirme, harita lisans ücretleri, sunucu barındırma hizmetleri kapsayan ücretleridir. Uydu Araç takip sistemi sunucu ve yazılım lisans ücretleri yıllık olarak talep edilen hizmet bedelleridir.

 


Araç Takip Paketleri

Araç takip Ürünlerimize farklı paket seçenekleri ile satın alabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza yönelik olarak talep edeceğiniz paket ürünlerimizden satın alabilirsiniz. Araç takip paketlerinde donanımsal farklılıklar bulunmaktadır. Satın alacağınızın ürünlerde raporlama seçenekleri genel yapı itibariyle birbirleri ile aynıdır.

Standart Araç Takip Paketi

Standart araç takip paketi ile araçlarınızın gün içinde yapmış olduğu tüm aktiviteleri raporlama ekranlarında analiz edebilirsiniz. Araçlar için hız limiti koyabilir, günlük kilometre aşımı için sınır belirleyebilir veya bölge tanımlaması yaparak araçlarınızın belirli bölgelerin dışına çıkmasında araç takip sistemi yazılımı üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Güvenlik Paketi

Standart araç takip paketi içinde bulunan tüm fonksiyonlar kullanılabilir. Ayrıca güvenlik paketi ile araçlarınızın uzaktan motorlarını bloke edebilirsiniz. Bu hizmeti Web ve mobil uygulamalardan 7/24 yapabilirsiniz.

RFİD Sürücü Tanıma Paketi

RFİD Sürücü paketi ile hangi aracın hangi sürücü tarafından kullanıldığı sürücülere verilecek olan RFİD sürücü tanıma kartları ile sağlanmaktadır. Özellikle Trafik cezası, sürücü kullanım davranışları ve araç ile ilgili şikayetlerde hangi aracın hangi sürücü tarafından kullanıldığı tespit edilmektedir.

Canbus Yakıt Kontrol Paketi

Canbus Yakıt Kontrol paketi ile araçların yakıt tüketimlerini kontrol edebilirsiniz. Ayrıca yakıt tüketimlerinin yanı sıra motor parametre bilgileri de canbus yakıt kontrol paketi üzerinden kontrol edebilirsiniz. Not.: Canbus ürün paketleri yüksek tonajlı araçlarda uygulanmak tadır.

 


Farklı Raporlama Seçenekleri ile Araçlarınızı Detaylı Takip Edin

Araçlarınız tüm hareket bilgilerini farklı raporlama ekranlarından analiz edebilirsiniz. Kontak açma ve kapatma bilgileri, araçların nerede ne kadar süre bekleme yaptıkları, maksimum hız bilgileri gibi birçok rapor seçeneği ile araçlarınızı takip edebilirsiniz. RAporlama ekranlarına istediğiniz zaman ulaşabilir Excel, PDF gibi dökümler alabilirsiniz. Geçmişe yönelik olarak araçların tüm hareketlerini detaylı bir şekilde analiz edebilirsiniz

Anlık Konum

Tek bir ekran üzerinden araçlarınızın anlık konum bilgilerini takip edebilirsiniz. Araçların hız bilgisi, kontak durumlarını, en son alınan veri bilgisi ve araç konumlarını anlık konum raporları üzerinden izleyin.

Detay

Araçların tüm gün içinde yapmış olduğu akitvitelerin raporlandığı ekrandır. Kontak açma kapama durumları, hız bilgileri, gün içinde yapılan tüm hareketleri detay raporlama ekranlarında analiz edebilirsiniz.

Seyahat

Araç A noktasında kontak açıp B noktasında kontak kapatması ile bir seyahat raporu oluşmaktadır. Gün içinde her kontak açma ve kapamada bu bilgi raporlama ekranına gelir. Seyahat süresi boyunca; başlangıç ve bitiş noktası, ne kadar sürede seyahatin tamamlandığı, ortalama hız, maksimum hız bilgisi, bekleme süresi gibi bilgiler araç takip seyahat raporundan alınabilmektedir.

Kontak

Kontak açma kapama raporları ile araçların gün içinde her kontak açma kapatması kayıt altına alınmaktadır. Aracın ne zaman kontak açtığı ve ne zaman kontak kapattığı, hangi noktada bilgi geldiği raporlanmaktadır.

Bekleme

Araçların gün içinde kontak kapalı durumda ne kadar süre nerede beklendiği ekranlardır. Bekleme süresinin ne zaman başladığı ve ne kadar süre hangi noktada beklediği GPS araç takip sistemi bekleme raporların da analiz edilebilir.

Günlük Kilometre Raporu

Araçların günlük kilometre bilgilerinin raporlandığı ekrandır. Tek bir ekranda her gün için ayrı olarak kilometre raporu alabilirsiniz. İki tarih arasında belirlediğiniz saat dilimlerinde kullanılan kilometre bilgileri görebilirsiniz. Günlere göre seçim yapabilir Örnek; sadece 1 ay içinde Cumartesi ve Pazar günü kullanımları raporlayabilirsiniz.

 

Standart Araç Takip Ürününde Bulunan Hizmetleri

Raporlamalar

Araç takip sistemi raporlama ekranları tüm modellerde standart olarak alacağınız veriler vardır. Aktivite raporları, bekleme raporları, anlık durum, kontak açma kapama, ihlal, günlük veya toplam kilometre raporları ile araçlarınızı takip edebilirsiniz. Araç takip aksesuar ürünler satın almanız durumunda (Sıcaklık,RFİD,Canbus) ekranlarınızda bu hizmet içinde raporlar olacaktır.

İhlaller

Araçlar için ihlaller oluşturabilirsiniz. Kontak açma kapama ihlali, Araç hız limit aşım ihlali, araç günlük kilometre ihlali gibi farklı ihlal seçenekleri ile araçlarınızın belirlediğiniz limitler dışında kullanımlarını araç takip sistemi ihlal raporlama ekranlarından görebilir. Tanımlamış olduğunuz ihlaller için E-mail, SMS veya notifcasyon olarak bildirimler anlık olarak alabilirsiniz.

Bölge Tanımlama

Araçlarınız için Bölge tanımlama yapabilirsiniz. Harita üzerinde çok kenar veya bir alan belirleyebilirsiniz. Belirlemiş olduğunuz bu alan içine hangi aracın ne zaman girdiğini ve bu alandan ne zaman çıktığını ne kadar süre bekleme yaptığını araç takip sistemi haritaları ile kontrol edebilirsiniz. Raporlama ekranlarında geçmişe dönük olarak raporlar alabilirsiniz.

APİ

APİ desteği ücretsiz olarak sağlanmaktadır. APİ ile işletmenizde kullanmış olduğunuz yazılımlar ile entegrasyon sağlanabilir. GPS Uydu takip cihazı üzerinden gelen veriler APİ üzerinden paylaşılmaktadır.

SORU CEVAP

 • Sunucu Hizmet Bedeli Nedir ?

  Sunucu hizmet bedeli yazılım lisan ücretleri, harita bedelleri ve sunucu barındırma hizmetleri kapsamaktadır.

 • Veri Gönderim Nedir ?

  Araçların içinde bulunan veri gönderim hatlarıdır.

 • Cihaz Başka araca Takılabilirmi ?

  Satın almış olduğunuz araç takip cihazını araç değişikliği yapmanız durumunda yeni aldığınız araca montajı yapılabilmektedir.

 • Tüm Araç Modellerine uyumlumudur

  Uydu takip sistemi cihazları tüm araçlara uyumludur. Otomobil, Kamyonet, Otobüs, Tır vb. ayrıca araç takip aksesuar ürünler satın almanız durumunda araçlardan farklı bilgiler alabilirsiniz

 • Süre bitiminde hangi ücretler alınacak

  Satın alacağınız ürün paketine göre örnek 12 aylık bir GPS araç takip paketi satın almanız durumunda 12 ay bitiminde sizden sunucu ve veri gönderim hizmet ücreti talep edilecektir.

 • Cihaz Benim Oluyormu ?

  Satın alma modelinde GPS Uydu Takip cihazı müşteriye ait olmaktadır. Hizmet süresi bitiminde müşteri hizmete devam etmek isterse sunucu ve veri gönderim ücreti alınacaktır.