Alarm ve İhlal Yönetimi

Araç takip sistemi ile araçlarınız için ihlaller belirleyebilirsiniz. Araçların hareketlerini gün içinde cadde sokak bazında detaylı bilgileri alabileceğiniz gibi araç takip sistemi yazılımı üzerinden araçlar için ayrı ayrı kural ihlalleri belirlemeniz işinize önemli ölçüde katkı sağlayacaktır.

Araç takip sistemi yazılımında sizin kullanımınıza açık olan ihlal alanlarından her araç için kural oluşturabilirsiniz. Örnek olarak araçların hız limiti aşımları, Bekleme süre aşımları, Günlük kilometre aşımları gibi birçok kriter belirleyebilir ve araçların bu kriterler dışında kullanımlarında anlık olarak bilgilendirilir siniz.

Günlük Kilometre İhlali

Her araç için ayrı ayır belirlenmektedir. Araçların gün içinde yapması gereken maksimum kilometre bilgisini sisteme kayıt edersiniz. Örnek günlük 130 km araç 130 kilometre üzerinde bir kullanım olması durumunda tarafınıza bildirimler gelecektir.

Hız Limiti Aşımı

Araçlar için ayrı ayrı hız limitleri belirleyebilirsiniz. Örnek olarak 100 km olarak belirleyeceğiniz bir aracın 100 km üzerinde sürat yapması durumunda size bildirimler gelecektir. 100 kilometre altına düşüp tekrar 100 kilometre üzerinde yapılan kullanımlarda bu hizmet sürekli olarak sizlere geri dönüş bilgisi verecektir.

Bekleme Süre Aşımı

Araçların sahada bekleme sürelerini belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz bekleme süresi aşımında araç takip sistemi yazılımı üzerinden bilgilendirme olarak araç plakası ve bekleme sürelerini anlık olarak öğrenebilirsiniz.

Mesai Dışı Araç Kullanımı

Mesai dışı araç kullanımı birçok firma için önemlidir. Araçların mesai dışı kullanımları ile yakıt ve bakım maliyetlerinin artması şirketlerin istemediği bir giderdir. Bu neden kullanıcılar araçlara mesai saati tanımlaması yapabilir ve araçların mesai dışı kullanımları raporlayabilir ve anlık olarak bildirimler alabilirler.

Bölge Tanımlama

Araçlar için Araç Takip Bölge Tanımlama yapabilirsiniz. Araçların belirlediğiniz bir bölge dışına çıkması durumunda anlık olarak araç takip sistemi yazılımı üzerinden bilgi alabilirsiniz.

0 cevaplar