Türkiye genelinde GPS Uydu araç takip sistemleri ile araçlarınızı takip edebilirsiniz. Antalya ili ve ilçelerinde araçların tüm aktive bilgileri tek bir ekran üzerinden takip edilebilir ve izlenebilir. Antalya Araç takip sistemi fiyatları, satış ve montaj noktaları için iletişime geçebilirsiniz.

Araç takip sistemi ürünleri ile iş verimliliğini arttırabilirsiniz. Araçların gün içinde yaptığı tüm hareketleri Antalya ilinde ve ilçelerinde tek bir ekran üzerinden kontrol edebilir yakıt ve araç bakım giderlerinden önemli ölçüde tasarruf edebilirsiniz.

Yakıt güvenlik sistemleri ile yüksek tonajlı araçlarda yakıt çalınmasının önüne geçebilirsiniz. Uydu takip cihazları ile entegre olarak çalışan Mazot depo kapağı koruma kiti ile araç depolarından yakıt çalınmasını engelleyebilirsiniz.

Araç Takip Sistemi Fiyatları

Araç takip sistemi paket ürünlerinden birisini tercih edebilirsiniz. Standart donanım araç takip sistemi ürünleri veya güvenlik paketi olarak uzaktan motor durdurma özelliğine sahip ürün paketi olabilir. Satın alacağınız araç takip sistemi paketine göre araç takip sistemi fiyatları değişkenlik gösterecektir. Size uygun araç takip sistemi fiyat teklifi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Raporlama Ekranları

Tüm araçlarınızı tek bir ekranda takip edebileceğiniz gibi geçmişe dönük olarak araçlardan gelen veri bilgileri detaylı raporlama ekranlarını ile Antalya ili veya Antalya ilçelerinde yaptıkları tüm hareket bilgileri raporlayabilirsiniz. Kontak açma kapatma bilgiler, bekleme raporları, günlük kilometre bilgileri gibi birçok veri bilgisine araç takip raporlama ekranlarından takip edin.

İhlaller

Araçlarınızın için limitler belirleyin. Araçların günlük yapacağı kilometre bilgileri, bekleme süreleri, yapılacak kilometre bilgisi gibi birçok kriter için limit belirleyebilirsiniz. Araçlarınızın bu limitlerin dışında kullanımlarında anlık olarak Mail, SMS veya notificasyon bildirimleri alabilir ve işlerinize katkı sağlayabilirsiniz. Web ve mobil ara yüzler üzerinden araçlarınızı takip edebilirsiniz.

Mobil Uygulamalar

Mobil uygulamalar ile araçlarınızın tüm hareketlerini takip edebilirsiniz. Raporlama ekranları ile araçların gün içinde kontak açma kapama, bekleme gibi birçok veri bilgisine ulaşabilirsiniz. Sürücü arama butonu ile sürücüyü mobil araç takip uygulamalar üzerinden arayabilirsiniz. Aracıma götür butonu ile aracın bulunduğu noktaya Google, Yandex, Apple haritaları tercih ederek ulaşabilirsiniz. Mobil uygulamalar için ; Apple İOS Uygulama | Andorid Uygulama

Antalya ili montaj ve satış noktaları için firmamızla iletişime geçebilir. Tır, Kamyon veya Otomobil gibi taşıtlarınızı tek bir ekran üzerinden takip edebilirsiniz.