Yakıt çalınmaları özellikle yüksek tonajlı araçlarda (Çekici, TIR, Kamyon) yaşanan en büyük operasyon sorunları arasındadır. Araçlar mazot depolarından farklı yöntemler ile mazot çalınması engellenebilir. Araç depolarının güvenlik altına alınması sağlanabilmektedir.

Uydu Takip Sistemi

Araç takip sistemleri ile çalışabilen mazot depo kapakları sayesinde mazot depolarının güvenliğini sağlayabilirsiniz. Özel olarak tasarlanmış olan ve depo içine bulunan mazotun hortumla çekilmesini engelleyecek filtreleme ve düzeneklere sahip olan mazot depo kapakları ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Kamyon, Otobüs, Kamyonet, Çekici veya TIR gibi araçlara uygun olan yapıları ile araç içinde bulunan mazotun çalınması kilitli ve darbelere karşı dayanıklı olan mazot depo kapakları ile mümkündür. Kurulum basit ve kolay olan yakıt güvenlik sistemi ürünleri ile güvenliği sağlayabilirsiniz. Dış ortamlara karşı dayanıklı olan yapıları sayesinde darbe alınması veya depo kapağının açılması durumunda araç için sesli ve ışıklı ikaz olarak sürücü uyarılır.

Alarm ve Bildirimler

Depo kapağına takılan yakıt güvenlik sistemi kiti ile depo kapağının zorlanması, darbe alması veya kapağın açılması durumunda araç içinde bulunan sürücüye sesli ikaz verilmektedir. Ayrıca araç dörlü flaşörü veya araç kornası da aynı anda çaldırılabilmektedir.

Sistem uzaktan izlenebildiği gibi haritalar üzerinden hangi noktada araç mazot depo kapağını açıldığı görülebilir ayrıca kullanıcının araç takip sistemi üzerinden araçların anlık konum bilgilerini görebilmektedir. Depo kapaklarının geçmişe dönük ne zaman ve nerede açıldıkları da sistem üzerinden kontrolü sağlanmaktadır.

Mazot Depo Kapağı Seçenekleri

Yakıt koruma sistemlerinden birisi olan mazot depo kapakları üç farklı ürün seçeneği olarak satılmaktadır. Standart donanım, RİFİD Mazot depo kapağı, Canbus ile haberleşebilen yapıysa sahip olan Canbus Mazot Depo kapağı ürünü paketlerinden tercih edebilirsiniz.

Standart Mazot Depo Kapağı

Standart donanıma sahip olan mazot depo kapağı ile darbelere karşı dayanıklı ve kilitli bir yapıya sahip yakıt güvenlik kiti ile mazot depolarını koruma altına alabilirsiniz.

RFİD Mazot Depo Kapağı

RFİD ile Kablosuz haberleşen Mazot Depo Kapağı kiti ile depo kapağının ne zaman ve nerde açıldığı bilgisi araç takip sistemi ile uyumlu çalışan mazot güvenlik ürünleri ile anlık bilgilendirme sağlanmaktadır. Depo kapağının açılması durumunda kullanıcılar araç takip ekranlarında harita üzerinde konum bilgileri görebilir. Alarm olarak E-Mail, SMS veya Notificasyon bildirimler ile anlık uyarılar sağlanır.

Mazot Depo Koruma Kapağı Fiyatları

Yakıt koruma güvenlik sistemi fiyatları tercih edeceğiniz ürün modeline göre değişkenlik göstermektedir. Standart donanım, RFİD veya Canbus mazot depo kapağı ürünleri ile araçlarınızın yakıt depolarını güvenlik altına alabilirsiniz. Mazot depo kapağı fiyatı için firmamızla iletişime geçebilir. İhtiyaçlarınıza yönelik seçenekler ile yakıt hırsızlığını engelleyebilirsiniz. Araç Takip Sistemi Fiyatları için firmamızla iletişime geçiniz.