Araç Takip Cihazı Özellikleri

Yazı içeriği

Araç Takip Cihazı

Araç takip cihazı nedir, faydaları, özellikleri nelerdir ?

Araç takip cihazları işletmelerde personelin ve araçların takip edilmesi için geliştirilen GPS Uydu teknolojisini kullan takip cihazlarıdır. Araç takip cihazı tüm motorlu taşıtlara uygun olan bir yapıya sahip olup montaj sonrasında kullanıcı adı ve şifre ile 7/24 kullanıcılar araçlarını takip edebilirler.

Araçların gün içinde sahada yaptığı tüm aktiviteler, kontak açma kapatma, bekleme süreler, mesai dışı kullanım süreleri gibi birçok veri bilgi araç takip cihaz üzerinden sunuculara aktarılır. Gelen veriler hakkında yorumlar yapılarak veriler analiz edilebilir. Lojistik sektörüne özel araç takip cihazı çözümleri ile Takograf verileri, yakıt tüketim bilgileri gibi birçok veri bilgisi alınabilmektedir.

Araç takip fiyatları ürün özellikleri ve ürünleri Kiralamak mı ? Satın almak mı ? Soruları ve tüm detaylar yazımı ekinde sizlerle paylaşılmaktadır.

Araç Takip Cihazı Fiyatları
Araç Takp Cihazı Fiyatları

Araç Takip Cihazı Fiyatları

Araç takip cihazı fiyatları talep etmiş olduğunuz ürün paketine göre değişkenlik göstermektedir. Standart araç takip paketleri veya güvenlik, yakıt kontrol gibi birçok ürün seçenekleri bulunmaktadır. Araç takip paketleri satın alma modelinde geçerli olup tercih edeceğiniz hizmet süresine göre değişecektir. 12 veya 24 aylık fiyatlarından birisini tercih edebileceğiniz gibi daha uzun süreli kullanımlar içinde araç takip fiyat teklifi alabilirsiniz. Araç takip paketleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıca takip cihazı fiyatları sadece paket içinde bulunan cihaz ücretleri ile ilgili değişmemektedir. Aksesuar ürünler ilave edilmesi durumunda ekstra ücret ödemeni gerekebilir. Araç takip Firmaları dan ürün satın almadan önce cihaz üreticilerimi, cihaz özellikleri nedir? Ürün hakkında yorumlar, tavsiyeler vb. birçok bilgiyi satın almadan önce sormalısınız.

En ucuz araç takip sistemi almanız ilerleyen süreçlerde verimsizliğe neden olacaktır.

Araç takip cihazı aracın neresine takılır montaj şeması?

Araç takip cihazları montajları 20 dakika kadar kısa bir süre içinde yapılmaktadır. Montajı araç marka modeline göre değişkenlik göstermekte olup her marka araç içinde farklı yere araç takip cihazı bağlantı şeması na uygun şekilde montaj yapılması gereklidir.

Montaj sonrasında verilecek olan kullanıcı adı ve şifresi ile kullanıcılar anlık olarak araçlarını Web ve Mobil uygulamalar üzerinden takip edebilmektedirler. Geçmişe dönük raporla alınabilmektedir.

GPS takip cihazı nasıl satın alırsınız

Araç takip cihazlarını nasıl satın alırsınız?

Hizmet Türleri

Araç takip cihazları ürünlerini Kiralama veya Satınalma modeller ile sahip olabilirsiniz. Satın alma modelinde Araç takip cihazlarını 12 veya 24 aylık hizmet süreleri ile beraberinde satılmaktadır. Araç takip sistemi yazılımı ile beraberinde ürünlere sahip olabilirsiniz.

Araç Takip Cihazı Kiralama

Kiralama hizmeti olarak da takip cihazı ürünlerini tercih edebilirsiniz. Bu hizmet türünde kiralama yaptığınız cihaz başına aylık bir kira ücreti ödemektedir. Hizmet aldığınız süre boyunca tarafınıza kesilecek olan aylık kira ücreti ile araç takip cihazlarını araçlarınızda kullanabilirsiniz.

GPS Takip cihazı satınalma

Araç takip cihazları nı satın alma modeli ile sahip olabilirsiniz. 12 veya 24 aylık hizmet süreleri ile beraberinde satılan ürünler ile araç filonuzu takip edebilir. Raporlama ekranları ile geçmişe dönük araçlarınızın yaptığı tüm aktiviteleri analiz edebilirsiniz. Araç takip cihazı satınalma modelinde hizmet

0 cevaplar