Araç Takip Güvenlik paketi ile araçlarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz. Standart araç takip sistemi paketlerine ek olarak araçlara takılacak olan Motor Blokaj kiti ile istenmeyen durumlarda araçların motorlarını uzaktan çalışmasını engelleyebilirsiniz. Bu sayede araçların çalınması durumunda sistem üzerinden araç güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Araç takip sistemi yazılımı üzerinden araçlarınız için ihlaller oluşturabilirsiniz. Araçların belirlediğiniz zaman dilimi dışında çalışması durumunda sistem üzerinden uyarı mailleri, SMS veya Notificasyon bildirimleri sayesinde Web ve mobil ara yüzler den anlık olarak bilgi alabilirsiniz.

Vale özelliği sayesinde aracınızı bıraktınız bir park alanını belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz park alanından aracınız hareket etmesi kontak kapalı veya açık durumlarda bu bölge dışına çıkması durumunda sistem üzerinden anlık bildirimler alabilirsiniz.

Araç Takip Sistemi Fiyatları ve güvenlik paketi detayları için firmamızla iletişime geçebilir ve ürün detayları hakkında bilgi alabilirsiniz.