Araç Takip Offline Kayıt Nedir ?

Araç takip offline kayıt nedir ?Offline kayıt isminden de anlaşılacağı üzere cihaza ulaşılamayan zamanlarda cihazların içinde bulunan mikroişlemci cipler sayesinde tutulan kayıtlardır. Bu avantajı ile cihazlarda veri kaybı yaşanmadan tüm aktiviteler kayıt altına alınmaktadır.

Araç takip cihazları araç içinden güç desteğini almaktadır. Araçların gün içinde yapmış oldukları tüm aktiviteleri kayıt altına almaktadırlar. Aracın kontak açma kapatma bilgileri, hız bilgileri, bekleme süreleri, sürüş davranışları gibi birçok veri bilgisine araç takip sistemi cihazları üzerinden takip edebilir ve izleyebilirsiniz.

GPS takip cihazlarının içinde bulunan sim karttın arızalanması veya GSM baz istasyonunun araç takip cihazı tarafından görülememesi gibi durumlarda cihaz içinde bulunan mikroişlemci sayesinde veri kaybı yaşanmadan tüm bilgiler sunuculara aktarılmaktadır. Daha detaylı bilgi için firmamızın satış temsilcileri ile iletişime geçerek araç takip sistemi fiyatları ve ürün özellikleri için teklif isteyebilirsiniz.

0 cevaplar