Araç Takip Sistemi Adana

Adana ili ve ilçelerinde araçlarınızı GPS Uydu takip sistemi ile anlık olarak izleyebilir. Araç Takip Sistemi yazılımı sayesinde detaylı raporlar alabilirsiniz. Adana ili montaj ve satış noktaları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Uydu Takip Sistemi

Araç Takip Sistemi Adana

İşletmenizde yakıt ve iş verimliliğinin artırmak için araç takip sistemi ürünleri tercih edebilirsiniz. Ortalama 20 dakikalık gibi kısa bir işlem sonrasında tarafınıza verilecek olan kullanıcı adı ve şifre ile araçlarınızı anlık olarak takip edebilirsiniz.

Geçmişe dönük raporlama seçenekleri ile araçların gün içinde yapmış olduğu tüm aktiviteleri tek bir ekran üzerinden kontrol edebilir. Araçların kontak açma kapatma süreleri, hız bilgileri, günlük yapılan kilometre bilgileri gibi birçok veri bilgisini GPS Uydu takip cihazları ile ulaşabilirsiniz. Geçmişe dönük rapor bilgilerini Excel veya PDF dosyalar olarak bilgisayarınızda saklayabilirsiniz.

Araç Takip Sistemi Fiyatları Adana

Ürün fiyat ve bilgileri için firmamızla iletişime geçebilir. Araç takip sistemi paketleri ile size en uygun araç takip cihazı ile araçlarınızı takip edebilirsiniz. Aksesuar ürün seçenekleri ile RFİD, Motor Blokaj veya Sıcaklık sensörleri ile araçlarınızın içinde bulunan ürünlerin sıcaklık değerlerini takip edebilirsiniz. Satın alacağınız ürün modeline göre araç takip sistemi fiyatları değişiklik gösterecektir.

0 cevaplar