Araç Takip Sistemi Bahçelievler

Araç takip ve izleme sistemleri ile Uydu ve GPS ler üzerinden araçlarınızı Bahçelievler ilçesinde cadde ve uydu görüntüleri ile izleyebilirsiniz. Bahçelievler satış, montaj ve servis noktaları için firmamızla iletişime geçebilir. Ekonomik ve Uygun araç takip cihaz fiyatları ile araçlarınızı izleyebilirsiniz.

Araç takip sistemi ürünleri sayesinde araçların anlık konum bilgileri, kontak açma ve kapatma bilgilerini araçların hangi sürücüler tarafından ne zaman kullanıldığı veya uzaktan araç motorlarının kontrol altına alınabilmesi gibi birçok farklı özellik seçenekleri ile araçlarınızı takip edebilirsiniz.

Farklı raporlama ekran seçenekleri ile araçları tek bir ekran üzerinde takip edebilir. Mobil uygulamalar sayesinde mobil aygıtlardan Bahçelievler bölgesi ve tüm Türkiye de araçlarınızı izleyebilirsiniz. Araçların mesai dışı kullanımlarını raporlanabilir. Belirlediğiniz bölge dışına çıkması durumunda Bölge ihlal raporları sayesinde anlık olarak bilgi alabilirsiniz. Araç Takip Sistemi Bölge Tanımlama, Araç Takip Mobil Uygulamalar

0 cevaplar