Araç Takip Sistemi Başakşehir

Araç takip sistemi cihazları ile araçlarınızın takip edin. İstanbul, Başakşehir ilçesinde Uydu GPS araç takip sistemi cihazı kurulum, montaj, satış noktaları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Filo Takip sistemi yazılımı sayesinde araçlarınızı kontrol altına alabilirsiniz.

Araç Takip Sistemi Başakşehir

Araç Takip Sistemi Başakşehir

Raporlama ekranları ile tüm araçlarınızın gün içinde yapmış olduğu aktivitelerini tek bir ekran üzerinden takip edebilirsiniz. Araçların günlük yapmış olduğu km bilgileri, bekleme süreleri, mesai dışı kullanım bilgileri gibi birçok veri bilgisine Araç takip sistemi raporlama ekranlarından raporlayabilirsiniz. Excel veya PDF dökümler ile araçların geçmişe dönük sürücü kullanım detaylarınız analiz edebilirsiniz.

Araç takip sistemi ürünleri Standart ürünler olmasına karşın satın alacağınız aksesuar araç takip cihazı eklentileri ile araçlarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz. Motor Blokaj veya RFİD Sürücü tanıma kiti veya araç içinde bulunan ürünlerin sıcaklık kontrollerini sağlayabilirsiniz.

Farklı harita seçenekleri ile Yandex haritalardan araçlarınızın konum bilgilerini Uydu görüntüsü veya Sokak görüntüsü olarak alabilir detaylı olarak izleyebilirsiniz. Araç takip Sistemi Başakşehir montaj ve kurulum desteği için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Uygun ve ekonomik Araç Takip Sistemi Fiyatları için firmamızla iletişime geçebilir, teklif, montaj ve satış fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

0 cevaplar