Araç Takip Sistemi Beşiktaş

İşletmelere yönelik geliştirilen özel yazılım çözümleri ile araçlarınızı takip edebilirsiniz. Gelişmiş özellikleri sayesinde araçlarınızın tüm hareketlerini Beşiktaş ilçesinde veya Beşiktaş ilçesi dışında anlık olarak takip edebilir ve izleyebilirsiniz. GPS Uydu takip ve izleme sistemi sayesinde Filo araçlarınızı Filo takip sistemi yazılımı ile kontrol altına alınız.

İşletmelerde yüksek gider oranları ile araç bakım ve yakıt maliyetleri ön plandadır. Araç bakım ve yakıt giderlerinin kontrol altına alınması ile işletmenize katkı sağlayabilirsiniz. Araç Takip Sistemi ürünleri ihtiyaçlarınızı karşılayacak yapıları sayesinde işinize verim ve katkı getirecektir. Sahada bulunan tüm araçlarınızı tek bir ekran üzerinden takip edebilmeniz hangi aracın ne kadar süre nerede bekleme yaptığı, hangi güzergâhı takip ederek seyahat ettiği gibi birçok veri bilgisine araç takip sistemi yazılımları üzerinden takip edebilirsiniz.

Farklı raporlama ekranları ile hangi aracın ne kadar süre kullanıldığı, yapmış olduğu hız limit aşımları gibi birçok veri bilgisine araç takip sistemi raporlama ekranlarından ulaşabilmeniz mümkündür. Araç Takip Sistemi Fiyatları ve ürünleri hakkında detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz.

0 cevaplar