Araç Takip Sistemi Beykoz

GPS Uydu araç takip sistemi ürünleri ve fiyatları için firmamızdan destek alabilir. Araçlarınızı Beykoz ilçesi içinde uydu ve sokak haritaları üzerinden takip edebilirsiniz. Araç Takip Cihazı sayesinde araçların güvenliğini sağlayabilir raporlama ekranları ile tüm detayları analiz edebilirsiniz.

Araç takip sistemleri işletmelerde sürücü araç kullanım davranışlarını analiz etmenize imkân vermektedir. G-Sensör lü ürünler ile sürücülerin ani duruş ani kalkış, ani şerit değiştirme gibi uygunsuz sürüşleri raporlama ekranlarından takip edebilir ve izleyebilirsiniz. Farklı raporlama ekranları ile araçların gün içinde yapmış oldukları tüm aktiviteleri analiz edebilirsiniz.

Araç Takip Bölge tanımlama özelliği sayesinde araçlarınızın belirlediğiniz bölge dışına çıkması durumunda anlık olarak bildirim alabilir bu avantajları sayesinde araç çalınmalarının engelleyebilirsiniz. Uygun ve Ekonomik Araç takip sistemi fiyatları ile araçlarınızı takip edin. Araç Takip Sistemi Beykoz Bölgesi montaj ve satış destek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz..

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir