Araç Takip Sistemi Bursa

GPS uydu takip sistemi cihazları ile Bursa ili ve ilçelerinde araçlarınızı detaylı olarak takip edebilirsiniz. Araçların geçmişe dönük yapmış olduğu tüm detay bilgileri GPS takip sistemi ile raporlayabilirsiniz.

Araç takip sistemi ile işletmenize verim katabilir yakıt ve araç bakım maliyetlerinde ekonomi sağlayabilirsiniz. Araçların mesai dışı yapacağı fazla kilometre bilgileri raporlayabilir veya araçların hız limit aşımlarını
Bursa ili ve ilçelerinde detaylı olarak analiz edebilirsiniz.

Bursa Araç Takip Sistemi Fiyatları

GPS Araç takip sistemi fiyatları 12 veya 24 aylık abonelik ücretleri satın alabilirsiniz. Alacağınız ürün fiyatlarına M2M veri gönderim hatları ve sunucu hizmet bedelleri dâhilidir. Araç Takip Sistemi Fiyatları için firmamızla iletişime geçebilir Bursa ili montaj ve satış noktalarımız için iletişim bilgileri talep edebilirsiniz.

Raporlama Seçenekleri

Araç takip sistemi takılı bulunan araçlarınızın Bursa ilinde tüm aktiviteleri ni raporlayabilirsiniz. Araçların günlük kilometre bilgileri, nerede ne kadar süre bekleme yaptıkları, hangi güzergâhı takip ettikleri, kontak nerde açtıkları ve kapattıkları gibi birçok bilgiyi Bursa GPS takip cihazı ürünleri ile sokak veya Uydu görüntüleri ile takip edin.

Araç Takip Sistemi Fiyatları hakkında detaylı bilgi ve araç takip sistemi cihazı paket alternatif ürün seçenekleri ile araçlarınızı kesintisiz takip edebilirsiniz.

0 cevaplar