Araç Takip Sistemi Eskişehir

Turuncu Türkiye genelinde Araç Takip ve izleme sistemleri ürünleri ile hizmet sağlamaktadır. Eskişehir ili ve ilçelerinde GPS Uydu Filo takip sistemi ürünleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Montaj ve Satış desteği ile uygun ve ekonomik araç takip sistemi fiyatları ile araçlarınızı takip edin.

Araç Takip Sistemi Eskişehir

Araç Takip Sistemi Eskişehir

Araç takip sistemi İşletmelere yakıt ve bakım maliyetleri olmak üzere kazanç sağlamaktadır. Araçlara takılacak olan araç takip sistemi cihazları ile araçların tüm hareketleri gün içinde anlık olarak izlenebilmektedir. Yapılan Toplam kilometre bilgisi, bekleme süreleri, mesai dışı araç kullanım bilgileri, kontak açma ve kapatma gibi birçok veri bilgisine araç takip sistemi yazılımı üzerinden takip edebilir ve izleyebilirsiniz.

Araçlarınıza belirli bir hız limiti veya günlük kilometre tanımlayabilir ve araçlarınızın belirlemiş olduğunuz limitlerin dışında kullanılmasında araç takip sistemi ekranlarından ve mail adreslerinizden gelecek ihlal bilgileri ile anlık olarak haberdar olabilirsiniz. Ayrıca sistem üzerinden araçlar için bölge tanımlaması yaparak araçların belirlediğiniz bir bölge dışına çıkmasında anlık olarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Filo takip sistemi fiyatları ve ürün seçenekleri için Filo takip yazılımı ve demo bilgileri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Mobil Ekran Görüntüleri | Web Arayüz Görüntüleri

0 cevaplar