GPS Araç takip sistemleri fiyatları satın alacağınız hizmet ve ürün paketine göre değişiklik göstermektedir. Alacağınız ürün paketi hizmet süresi ile beraberinde Filo Uydu Araç Takip Sistemi Fiyatları na paralel olarak değişmektedir. Araç takip sistemi cihazlarını abonelik sistemi ile çalışan ürünlerdir.

Araç takip sistemi fiyatları bileşenleri aşağıdaki şekilde belirtilmiştir. Satın alacağınız Filo takip sistemi ürünleri ile beraberinde tercih olarak veri hizmet bedellerini firmamızdan sağlayabilirsiniz.

Araç Takip Cihazı

Araç Takip Cihazı ürünlerini firmamızdan 1 veya 2 yıllık hizmet dahil olarak satın alabilirsiniz. Satın alınacak hizmet süresine göre araç takip sistemi fiyatlandırma yapılmaktadır. Hizmet süresi müşterilerimiz tarafından tercih edilmekte olup, araç takip cihazı ile satın alınacak hizmet süresi sonuna kadar araç takip sistemi yazılımı kullanıcılar tarafından ek bir ödeme olmadan kullanılabilir.

 

Data Veri Gönderim Ücreti

Araç takip sistemi fiyatları bileşenlerinden olan Araç Takip Sistemi Data veri transfer hizmetini müşterilerimiz kendileri de satın alacağı gibi firmamızdan Filo Takip sistemi cihazı ürünlerini satın alırken araç takip cihazı paketi içinde satın alabilirler. Satın alınacak olan veri gönderim hizmet sürelerini müşteri kendisi belirleyebilmektedir. Hizmet süresi sonunda müşteri talebi doğrultusunda araç takip sistemi veri gönderim hizmet süresini uzatabilir. GPS Araç takip sistemi fiyatları ve veri gönderim hizmetleri 1 ~ 2 yıl olarak fiyatlandırılmaktadır.

Sunucu ve Yazılım Lisans Ücretleri

Araç takip sistemi kullanıcılarımız satın alacakları araç takip cihazı için alınacak olan araç takip sistemi yazılım ve lisans ücretleridir. Müşterilerimiz satın alacakları araç takip cihazı için ödenecek olan sunucu hizmet süresi sonunda araç takip sistemi yazılımının kullanımı için ödenecek olan yıllık hizmet ücretidir. Araç takip sistemi sunucu ve yazılım hizmet ücreti içinde yazılım güncelleştirme, harita lisans ücretleri, sunucu barındırma hizmetleri kapsayan ücretleridir. Uydu Araç takip sistemi sunucu ve yazılım lisans ücretleri yıllık olarak talep edilen hizmet bedelleridir.

 


Araç Takip Paketleri

Araç takip Ürünlerimize farklı paket seçenekleri ile satın alabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza yönelik olarak talep edeceğiniz paket ürünlerimizden satın alabilirsiniz. Araç takip paketlerinde donanımsal farklılıklar bulunmaktadır. Satın alacağınızın ürünlerde raporlama seçenekleri genel yapı itibariyle birbirleri ile aynıdır.

Standart Araç Takip Paketi

Standart araç takip paketi ile araçlarınızın gün içinde yapmış olduğu tüm aktiviteleri raporlama ekranlarında analiz edebilirsiniz. Araçlar için hız limiti koyabilir, günlük kilometre aşımı için sınır belirleyebilir veya bölge tanımlaması yaparak araçlarınızın belirli bölgelerin dışına çıkmasında araç takip sistemi yazılımı üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Güvenlik Paketi

Standart araç takip paketi içinde bulunan tüm fonksiyonlar kullanılabilir. Ayrıca güvenlik paketi ile araçlarınızın uzaktan motorlarını bloke edebilirsiniz. Bu hizmeti Web ve mobil uygulamalardan 7/24 yapabilirsiniz. Motor blokaj uygulaması cihazlarımızda iki farklı yapı ile çalışmaktadır. Kontrollü blokaj ve Kontrolsüz blokaj olarak.

RFİD Sürücü Tanıma Paketi

RFİD Sürücü paketi ile hangi aracın hangi sürücü tarafından kullanıldığı sürücülere verilecek olan RFİD sürücü tanıma kartları ile sağlanmaktadır. Özellikle Trafik cezası, sürücü kullanım davranışları ve araç ile ilgili şikayetlerde hangi aracın hangi sürücü tarafından kullanıldığı tespit edilmektedir.

Canbus Yakıt Kontrol Paketi

Canbus Yakıt Kontrol paketi ile araçların yakıt tüketimlerini kontrol edebilirsiniz. Ayrıca yakıt tüketimlerinin yanı sıra motor parametre bilgileri de canbus yakıt kontrol paketi üzerinden kontrol edebilirsiniz. Not.: Canbus ürün paketleri yüksek tonajlı araçlarda uygulanmak tadır.