ARAÇ TAKİP SİSTEMİ Ücretleri

Araçlarınızın için Ekonomik, Uygun fiyatlar.
Özel çözümler ile saha operasyonunuzu yöntin.

İçindekiler

Araç Takip Sistemi Fiyatları satın alacağınız hizmet ve ürün paketine göre değişiklik göstermektedir. Alacağınız ürün paketi hizmet süresi ile beraberinde Filo Uydu GPS Araç Takip Sistemi Fiyatları na paralel olarak değişmektedir. Araç takip sistemi cihazlarını abonelik sistemi ile çalışan ürünlerdir.

Araç Takip ürünleri satın almadan önce Belli kriterleri sorgulamanız gerekmektedir. Satın alacağınız Araç Takip Cihazı ürünleri kısa vadeli kullanılmayan ürünler olup Minumum 12 veya 24 aylık bir hizmet süresi ile satın alçağınızı unutmayın.

Araç Takip Hizmeti Alacağınız Firmayı Doğru Seçmelisiniz

Bu nedenle hizmet alacağınız Araç Takip Firması ile uzun süreli bir çalışmanızın olacağı, bu hizmet için Şirket olarak yatırım yapacağınızı unutmamanız gerekmektedir. Kısaca Ürünü satın almadan önce nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda sizleri bilgilendirmek isteriz. 

Gps araç takip sistemi fiyatları

Firma Bilgileri

Firmanın Sektördeki Tecrübesi, Satış öncesi ve Satış sonrası Teknik Servis desteği, Türkiye genelinde Servis Noktaları olup Özellikle Büyükşehirlerde (İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Mersin vb.) Google İşletme Yorumları, Sosyal Medya Yorumları ve Referans bilgileri Araç Takip Firması tercihi yaparken dikkat edilmesi gerekli olan noktalardır.

Satın Alacağınız Araç Takip Cihazı Teknik Özellikleri

Ürünü satın almadan önce Yerli Üretim Araç Takip Cihazı mı Yoksa İthal Araç Takip Cihazımı olarak ürün hakkında bilgi almalısınız. Bunun yanısıra Ürünün Offline Veri Tutuma özelliği varmı ? Mesafe ve açıya göre otomatik mail gönderebiliyor mu ? Takip cihazı içinde kullanılan Uydu Modülü Hangi Marka ? (Örnek Simcom ve Telit markaları daha verimli konum bilgisi veren ürünlerdir. Farklı GPS Uydu Modelleri yanlış konum bilgisi yönlendirir.) ST-100 Araç Takip Cihazı Özellikleri ürünümüzü inceleyebilirsiniz.

Mobil uygulama özellikleri

Araç takip mobil uygulama

Araç Takip Sistemi Fiyatları nı etkileyen unsurların arasındadır. İstikralı ve Doğru veri bilgilerine ulaşmanız ve bu hizmeti 7/24 kesintisiz ve kaliteli olarak almanız gerekmektedir.

İstatistiklere göre İnternet kullanıcılarının %75’den yüksek bir kısmı Mobil Uygulama üzerinden tüm işlemlerini gerçekleştirmektedirler. Bu nedenle satın alacağınız Araç Takip Sistemi ürünlerinin Mobil APP uygulamasının kusursuz çalışması ve ihtiyaçlarınızı karşılaması gerekmektedir. Detay için BTK

Mobil Araç Takip uygulamasının doğru kodlama ile yapılması gereklidir. Reactive yazılım dili doğru bir tercih olacaktır.

Acil durumlarda Motoru kendinizin Mobil Araç Takip uygulaması üzerinden durdurmanız gereklidir.

RFİD ile Aracı anlık olarak hangi sürücünün kullandığını görebilmelisiniz.

Google veya Yandex Haritaları üzerinden aracın bulunduğu konumun sokak görünümü görmelisiniz..

Araç gerçek Kilometre bilgisini Web sayfasından ve Mobil Uygulama üzerinden değiştirebilmelisiniz.

Güvenlik Modu ile aracınız ilk kontak açtığında anlık olarak bildirim alabilmelisiniz.

WEB KULLANIM ÖZELLİKLERİ

Web Kullanım Ekranları Mobil Uygulama Kadar önemlidir. Araçların geçmişe dönük tüm aksiyonlarının raporlanabilmesi, Excel, PDF vb. farklı özellikler ile Lokal Bilgisayarlara verilerin indirilmesi gereklidir.

Uydu GPS Takip Cihazı seçiminde ürün satın alacağınız Araç Takip Firmalarından Demo şifreleri istemeniz gerekmektedir. Yazılım ekranlarının anlaşılabilir olması, Rapor çeşitleri ve yazılım raporlama hızı vb. birçok etken Satın alacağınız araç takip cihazının Kalitesini göstermektedir. Araç Takip Fiyatı ücretleri bu kriterlere göre değişmektedir.

Araç takip raporlama ekranlarında kolon içinde seçim yapabilmeniz gerekmektedir. Sade ve Basit raporlar alabilirsiniz.

Her raporlama ekranında detaylı filtreleme seçenekleri olması gerekmektedir.

Belirlediğiniz mail adreslerine Günlük, Haftalık veya Aylık olarak raporlar alabilmelisiniz.

Araçların saha hareketlerini Excel formatında alarak analiz edebilmelisiniz

Araç takip Demo ekranlarından detaylı inceleyerek Raporların firmanız ihtiyaçlarınızı karşıladığından emin olmalısınız.

Turuncu Araç Takip Sistemi Ana Sayfa
Turuncu Araç Takip Sistemi Animasyon

Araç Takip Sistemi
Fiyatını Etkileyen Özellikler

Araç takip hizmetlerinde birçok farklı ürün ve seçenek ile karşılaşabilirsiniz. Araç takip sistemi fiyatlarını değiştiren öncelik ürünlerin; Teknik özellikleri, Yazılım kullanım kolaylığı, Cihazın Yerli veya İthal ürün olması ve Teknik Destek hizmetinin kalitesidir. Dilerseniz Kısaca Araç Takip Sistemi Fiyatlarını nı etkileyen faktörleri açıklayalım;

Araç Takip Cihazı Teknik Özellikleri

Yüksek Voltaj Koruması

Örnek Pik Voltaj araçta kontak açılmasında oluşan yüksek Voltaj değeridir. Satın alacağınız Araç takip cihazının Yüksek voltajlara karşı koruması olmalıdır. Araç içinde konta açıldığında veya akü değişimlerinde yüksek voltajlar oluşmaktadır. Doğru bir ürün seçerseniz cihazın Pik voltajlara karşı koruması vardır. Fakat ucuz ve ekonomik bir ürün seçmeniz durumunda cihazınızdan veri alamayacaksınız ve ekranda aracınızı takip edemeyeceksiniz. Pik Voltaj Nedir

Offline Data Tutabilme Özelliği

Araç Takip sistemi Fiyatları nı etkileyen diğer bir unsurda cihazların içinde bulunan mikro işlemci modüllerdir. Cihaz içinde bulan sim kart arızalanması veya aracın GSM Baz istasyonu görmemesi durumunda cihazlar offline verileri saklarlar.

Araç daha sonrasında GSM Baz istasyonu ile iletişime geçmesi durumunda Offline verilerin tamamını Araç takip sunucularına aktarır. Bu avantajı ile GSM bağlantısı olmadığı zamanlarda veri kaybı oluşmamamaktadır. 

Birden fazla uydu üzerinden konum bilgisi

Araç Uydu takip cihazları istikrarlı çalışması ve doğru veri gönderebilmesi için yörünge de bulunan uydulardan doğru konum bilgisini alabilmeleri ile mümkündür. 24 adet uydu üzerinden minumum 8 adet uydu görülmesi ile doğru bilgi alınabilmektedir.

GPS uyduları iki farklı türde bulunmaktadır. Genel olarak ABD Devletinin gönderdiği uydular üzerinden konum bilgisi alınmaktadır. Turuncu araç takip cihazlarında ABD ve Rusya (Glonass) uyduları üzerinden konum tespiti yapmaktadır. Bu ayrıcalıklı bir avantajdır. Araç Takip Sistemi Fiyatı karşılaştırması yaparken dikkat etmeniz gerekmektedir.

GPS ve GPRS Modülleri

En önemli konuların başında gelen bir özelliktir. Takip cihazlarının istikrarlı veri gönderebilmesi ve çalışması için en önemli cihaz bileşenlerinden birisi olan GPS Modülleri doğru tercih edilmelidir. Araç Takip cihazı fiyatlarını nı etkileyen unsurlar arasındadır. Dünyaca kabul gören markalar olmasına karşın ucuz ve kalitesi ürün GPS Modülleri de bulunmaktadır. Kabul gören markalar arasında olan (Telit, Simcom ve U Blox GPS & GSM modülleri olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Bunu yanısıra Uzakdoğu’dan ithal olan kalitesi GPS & GPRS Modülleri de bulunmaktadır. Bu tarz ürünlerin kullanılması gerçekten de cihazlardan doğru verim alamamanız, cihazların sunucu ile bağlantıların kopması gibi birçok neden den dolayı araçlarınızı doğru takip etmemenize olanak verecektir. GPS modülleri inceleyebilirsiniz.  

Telit GPS Modül Turuncu Araç Takip
Telit GPS Modül Turuncu Araç Takip

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Araç takip sistemi ürünlerini yazılım ile beraber satın almaktasınız. Donanım ve yazılım beraberinde çalışan ürünlerdir. Sunucu süreleri yazılım lisan bedelleri, sunucu ücretleri ve harita lisans bedelleridir.

Takip cihazı içinde bulunan Sim kart ücretleridir. Bu hizmeti Turkcell, Vodafon veya Türk Telekom gibi GSM operatörleri tarafından sağlanmaktadır. Bu hizmeti isterseniz kendiniz alabileceğiniz gibi firmamızdan da destek alabilirsiniz.

Montaj hizmeti fiyatlar içinde dahil edilmiştir. Sonraki süreçte araçların değişmesi durumunda montaj ve Demontaj ücreti tarafınızdan talep edilecektir.

Hizmet süresi boyunca size verilen araç takip paket fiyatları haricinde herhangi bir ekstra ücret ödemeniz gerekmemektedir. Paket fiyatlar içinde sim kart desteği almış olmanız durumunda 12 veya 24 ay boyunca başka bir bedel ödemesi yapmazsınız.

Evet şehir dışı montaj hizmetlerinde montaj bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz araç takip montaj firmalarından yapılacak hizmetler için ücret talep edilecektir.

Araç müsaitlik durumunuza göre şirket merkez adresinizde veya araç takip montaj noktalarında aracınızı götürerek montaj desteği alabilirsiniz.

ST-100 STANDART ARAÇ TAKİP SİSTEMİ fiyat ve özellikleri

Offline Veri Saklama

Cihaz Offline veri saklama özelliğine sahiptir. Sim kart arızalanması, GSM Operatörlerinin baz istasyonlarının görülemediği yerler veya Sim kart çıkarılması durumunda cihaz Offline tüm verileri hafızasın da tutmaktadır. Baz istasyonu gördüğü yerde tüm verileri sunuculara aktarır.

Veri Gönderim (Zamana Göre)

Kontak açık durumunda veya kontak kapalı durumda veri sıklığı zamana göre gönderilmektedir. Örnek; kontak açık 1 dakikada 1 adet veri veya kontak kapalı durumunda 15 dakika bir veri bilgisi müşteri talebine göre değiştirilebilmektedir.

Uzaktan Veri Güncelleme

Takip cihazlarımız uzaktan yönetime uygun bir yapıdadır. Cihazlar uzaktan veri alışverişine açık olması sayesinde tüm güncelleme ve komutlara uygun tasarlanmıştır.

Veri Gönderim (Açı ve Mesafe)

Turuncu takip cihazları veri gönderimlerinde zamana göre veri gönderebildiği gibi Açı ve Mesafeye göre de cihazlar veri gönderebilmektedir. Cihazlara uzaktan verilecek komutlar ile Örnek ; 300 metre mesafede veri göndermesi veya 300 metre mesafe dolmadan aracın açısı 20 derece değişmesi durumunda veri göndermesi için özel komutlar yönlendirilebilmektedir.

Aksesuar Ürün Destekleri

Turuncu takip cihazları veri gönderimlerinde zamana göre veri gönderebildiği gibi Açı ve Mesafeye göre de cihazlar veri gönderebilmektedir. Cihazlara uzaktan verilecek komutlar ile Örnek ; 300 metre mesafede veri göndermesi veya 300 metre mesafe dolmadan aracın açısı 20 derece değişmesi durumunda veri göndermesi için özel komutlar yönlendirilebilmektedir.

Yazılım Özellikleri

Araç Takip Yazılım Özellikleri

Satın alacağınız araç takip sistemi cihazlarının dikkat edilmesi gereken diğer önemli bir konu başlıklarından biriside yazılımdır. 7/24 sürekli olarak kullanabileceğiniz bir araç takip sistemi yazılımı ile iş süreçlerinizi yönetmeniz gerekmektedir. Araç takip yazılımı düzenli verileri almanız ve araçların operasyonlarını yönetebilmeniz için doğru ve istikrarlı olarak çalışması gerekmektedir. Peki, araç takip sistemi fiyatı alırken yazılım özellikleri neler olmalıdır? Bu özelliklerin size ne katkısı olacaktır.

Yazılım Performansı

Araç takip sistemi ürünlerine sahip olmanızın temeli şirket dinamiklerinin daha etkili kullanılası ve işletmenize Performans katmasıdır. Bu nedenle satın alacağınızı yazılımında sizin işlerine performans katması gerekmektedir.

Yazılımda Performans öncelik olarak kodlama kısmı ile alakalıdır. Kodlamanın düzgün yapılması yük testleri uygulanması gerekmektedir. Mevcut yazılım örnek 20.000 araç için tasarlandıysa sonraki süreçte araç sayısının 50.000 olmasında yazılımda donmalar, verilerin geç gelmesi, raporlama ekranında uzun süreli beklemeler vb. birçok hatalar ile karşılaşırsınız.

Raporlama

Raporlama ekranları ihtiyacınızı karşılayacak yapıya ve özelliklere sahip olması gerekmektedir. Örnek olarak filtreleme de ayrı ayrı tablolar seçebilmeniz, Excel butonu ile tek tıkla çıktı alabilmeniz gerekmektedir. Her sütün için küçükten büyüğe veya tam tersi sıralamaları yapabiliyor olmalısınız. 

 

GPS ARAÇ TAKİP SİSTEMİ FİYAT LİSTESİ

Araç Takip Cihazı

Ürünü 12 veya 24 aylık hizmet süreleri ile beraberinde satın alabilirsiniz. Dilerseniz Kiralama hizmeti olarak aylık ödemeler ile sahip olabilirsiniz.

Araç Takip Cihazı ; Ürünü 12 veya 24 aylık hizmet süreleri ile beraberinde satın alabilirsiniz. Dilerseniz Kiralama hizmeti olarak aylık ödemeler ile sahip olabilirsiniz.

Sunucu Hizmeti; Satın aldığınız ürün süresi sonunda sonraki yıllarda hizmete devam etmeniz için ödemeniz gereken Yazılım Lisans, Sunucu Barındırma, Harita (Google, Yandex) Hizmet ücretleri

Data Veri Gönderim Ücreti; Bu hizmet aracınız içinde bulunan Takip cihazından gelen verilerin sunucuya iletilmesi için gerekli olan Data Sim Kart hizmetidir. (Turkcell, Vodafon, Türk Telekom Operatör M2M hatları)

Ürün fiyatları ve teknik özellikleri için firmamızla görüşme sağlayabilir veya Araç Takip Sistemi Paketler inceleyebilirsiniz.

Ürün Tanıtım Videosu

uydu takip sistemi paket fiyatları

Ürünlerimizi dilerseniz Paket seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Paket ürünler arasında Standart Araç Takip, Güvenlik Paketi veya Canbus Yakıt Kontrol Modülleri ile ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Firmamızdan ürünlerimizin Fiyat Listesini talep edebilirsiniz.  Uygun Fiyat ve Kaliteli ürünler ile araçlarınızı takip edin.

AKSESUAR ÜRÜN FİYATLARI

Aksesuar ürünler Araç takip cihazları ile beraberinde çalışabilen ve araçlardan farklı veri bilgilerinin alınabildiği ek modüllerdir. Satın alacağınız Standart Araç takip cihazlarına ihtiyaç olması durumunda ek modüller ileriki süreçlerde ekleyebilirsiniz. 

Aksesuar ürünlerin özellikleri ve TÜRK LİRASI Cinsinden fiyatları için Turuncu Araç Takip 0 (850) 304 32 79 numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Motor Blokaj Rolesi

Güvenlik modülü ile aracınızın motorunuzu uzaktan durdurabilirsiniz.

RFİD Sürücü Tanıma Kiti

Havuz araçlarınn Hangi Sürücü Tarafından ne zaman kullanıldığının bilgisi.

Sıcaklık Sensörü

Frigorifik Araç Takibi ile araçların sıcaklık değerleri düzenli olarak kontrol edilmektedir.

Dahili Batarya

Cihazın Elektrik bağlantısı çıkarılması durumunda bildirim gönderilir

Su Geçirmez Özellik

Tekne, Motorsiklet gibi taşıtlarda kullanılan Su ve Toza dayanıklı ürünlerdir.