Araç Takip Sistemi Genel Özellikleri Nelerdir ?

Araç takip sistemi ile araçların gün içinde yaptığı aktivite hareketlerini raporlayabilirsiniz. Sistem üzerinden ihlal kuralları oluşturarak araçların kontrolünü sağlarsınız.

Araç Yakıt ve bakım maliyetlerinin kontrol edilmesi ve iş verimliliğinin sağlanması açısından araç takip cihazları işletmenize büyük oranda katkı sağlayacaktır. Tüm araçlara uyumlu olan yapıları ile araçlarınızın takibini GPS uydular üzerinden anlık olarak yapabileceğiniz gibi geçmişe dönük raporlama seçenekleri ile araç sürücü davranışlarını analiz edebilirsiniz.

Araç takip sistemi genel özellikleri ve aksesuar ürünler olarak iki başlık altında inceleyebiliriz.

Araç takip sistemi standart ürün modellerinde araç konum bilgisi alabilir, hız bilgisi, günlük kilometre bilgileri gibi verileri standart araç takip cihazı ürünleri ile takip edebilirsiniz. Raporlama seçenekleri her iki üründe aynı ekranlar üzerinden raporlama yapıalabilmektedir.

Araç Takip Sistemi Aksesuar ürün modellerinde farklı sektörlere yönelik çözüm seçenekleri sunulmaktadır. GPS Takip Cihazı aksesuar ürünler arasında RFİD sürücü tanıma kiti, Araç Takip G-Sensör, sıcaklık kontrol sistemi ürünleri gibi farklı araç takip aksesuar ürünler ile kontrollerini sağlayabilirsiniz.

Raporlamalar

Araç takip sistemi raporlama seçeneklerinde araçlardan gelen veri bilgilerini detaylı bir şekilde analiz edebilirsiniz. Araçların kontak ne zaman açtıkları, kontaklarını nerede kapattıkları, ne kadar süre bekleme yaptıkları gibi birçok veri bilgisi araç takip sistemi yazılım ve raporlama ekranlarında analiz edilmektedir. Ayrıca yerel bilgisayarlarda bu veriler depolanabilir ve analiz sağlanabilmektedir.

Erişim

Araç takip sistemi ekranlarına tüm platformlardan sadece kullanıcı adı ve şifreniz ile erişim sağlayabilirsiniz. Ortalama 20 dakikalık bir araç takip kurulum sonrasında tarafınıza verilecek kullanıcı adı ve şifre ile tüm platformlarda araçlarınızı takip edebilir ve izleyebilirsiniz.

İhlaller

Genel özellikler arasında araçlar için limitler belirleyebilirsiniz. Her araç için ayrı ayrı veya toplu halde Hız limiti, bekleme süresi, mesai dışı araç kullanımı, Araç takip bölge tanımlama, gibi farklı ihlal bilgileri araç takip sistemi ekranlarından tanımlanabilmektedir. Araçların belirlenen ihlallerin dışında kullanımları araç takip sistemi raporlama ekranlarından takip edilebilir ve mail, SMS veya notficasyon bildirimleri ile anlık olarak kullanıcılara bildirimler gönderilir.

Araç takip sistemi fiyatları ve ürün seçenekleri için firmamızla iletişime geçebilir. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Araç Takip Sistemi Genel Özellikleri Nedir ?

Araç Takip Sistemi Genel Özellikleri Nedir ?

 

0 cevaplar