Araç Takip Sistemi Hatay

GPS araç takip sistemi ürünleri ile Hatay ili ve Hatay ilçelerinde de araçlarınızı takip edin. Konum bilgileri sokak veya Uydu haritaları ile tek bir ekranda görüntüleyin. Size en yakın Hatay bölgesi montaj ve kurulum desteği için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Araç takip sistemi ürünleri ile araçlarınızın tüm hareketlerini tek bir ekran üzerinden takip edin. Mobil uygulamalar ile sahafa bulunan araçlarınızın anlık konum bilgileri, kontak açma ve kapatma bilgileri ve yapılan toplam kilometre bilgilerini araç takip sistemi yazılımı üzerinden raporlayın.

Belirlediğiniz hız limiti, günlük km aşımı, mesai dışı kullanım gibi birçok veri bilgisine anlık olarak ulaşın. Mail ve SMS gibi bildirimler sayesinde tüm ihlal oluşumlarında anlık bilgi alın.

Araç Takip Sistemleri Fiyatları Hatay

Araç takip cihazı ürünleri 12 veya 24 aylık Abonelik hizmetleri olarak satılmaktadır. Satın alacağınız ürün modellerine göre fiyatlarımız değişkenlik gösterecek olup aksesuar ürün seçenekleri ile ihtiyaçlarınıza yönelik ürünler ile araçlarınızı takip edebilirsiniz. Araç takip cihazı fiyat bilgisi için satış temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

0 cevaplar