Araç Takip Sistemi İkitelli

Araç takip cihazları ile araçlarınızı 7/24 kesintisiz olarak GPS uyduları üzerinden anlık olarak takip edebilirsiniz. Sahada bulunan tüm araçlarınızın iş koordinasyonunu Uydu takip sistemi ürünleri ile takip edin. Araç takip sistemi İkitelli bölgesinde montaj ve satış için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Araç Takip Sistemi İkitelli

Araç Takip Sistemi İkitelli

Araç takip sistemi cihazları ile şirketinizde bulunan tüm araçları tek bir ekran üzerinden takip edebilirsiniz. Araç takip sistemi cihazlarının kurulumu ortalama 20 dakika gibi kısa bir zaman dilimi sürmekte olup kurulum sonrasında size verilecek olan kullanıcı adı ve şifre ile web ve mobil uygulamalar üzerinden araçlarınızı anlık olarak takip edebilirsiniz.

Raporlama ekranlarında araçların tüm aktivite bilgileri inceleyebilirsiniz. Kontak açma kapatma zamanları, bekleme süreleri, mesai dışı çalışma raporları gibi birçok rapor seçenekleri sayesinde araç ve sürücü kullanım zamanlarını detaylı takip edebilirsiniz.

Araç takip sistemi aksesuar ürünler sayesinde motor durdurma, sürücü tanıma kiti, sıcaklık izleme ve kontrol sistemleri ile araçlarınızdan farklı veri bilgileri alabilirsiniz.

İkitelli ilçesinde size en yakın araç takip sistemi montaj ve destek hizmeti için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

0 cevaplar