Araç Takip Sistemi ile Mesai Dışı Kullanımı Engelleyin

Araç takip sistemi ile araçlarınızın mesai dışı kullanımlarını araç takip sistemi yazılımı üzerinden kontrol edebilirsiniz. Yazılım üzerinden araçların mesai saatlerini belirleyebilir, mesai dışı araç kullanımlarını araç takip programı üzerinden raporlayabilirsiniz. Farklı raporlama seçenekleri sayesinde belirlediğiniz tarih aralığı veya zaman süreleri ile geçmişe dönük raporlamalar alabilirsiniz. Her araç için ayrı ayrı belirlenebilecek olan araç mesai dışı kullanım zamanları ile mesai dışı kullanımlarda sistem üzerinden araç takip sistemi programı üzerinden kontrol sağlayabilirsiniz.

İhlal ve Bildirimler

Sistem üzerinden belirlenen saatler dışında araç kullanımları mesai dışı ihlal raporları sayesinde anlık olarak ve geçmişe dönük mesai dışı kullanım bilgilerini alabilirsiniz. Mail ve SMS yolu ile belirlenen zaman dilimlerinin dışındaki araç aktivitelerinden anlık olarak haberdar olabilirsiniz. Mesai dışı araç kullanımı yakıt ve araç bakım giderleri baş olmak üzere araç giderlerinde ekonomi sağlayabilirsiniz.

Raporlama Ekranları

Mesai dışı çalışan araçlarınızın mesai dışı çalışma süreleri araç takip sistemi raporlama ekranlarından detaylı bir şekilde analiz edebilirsiniz. Kontak açma kapatma bilgileri, araç detay raporları vb. diğer raporlama seçeneklerinden ulaşabilirsiniz. Araçların mesai dışı kullanımlarını isterseniz günlük, haftalık olarak seçim yapabilir veya iki tarih arasında örnek olarak 18.00- 08.00 saatleri arasında araç çalışma süreleri ve yapılan kilometre bilgilerini raporlayabilirsiniz.

Ayrıca belirlemiş olduğunuz iki tarih arasında sadece Cumartesi günleri kullanımı veya Pazar günü mesai dışı araç kullanım bilgileri raporlayabilirsiniz. Alacağınız raporları Excel, PDF dökümler halinde kendi bilgisayarınızda depolayabilirsiniz.

Araç takip sistemi fiyatları için firmamızla iletişime geçebilir firmanıza sunulacak özel araç takip sistemi çözümlerimizden yararlanabilirsiniz. Araç Takip Paketleri kategorisinde ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

  • Mesai Dışı Raporlar Hangileridir ?

    Tüm raporlama seçeneklerinde mesai dışı kullanımları raporlayabilirsiniz. Raporlama ekranlarında belirlediğiniz tarih ve saatler içinde veya dışında sistem üzerinden raporlama alabilirsiniz.

  • Mesai Dışı Kontak Bilgisi Alarmı Var mı ?

    Evet araçlarınızın mesai dışı çalışması durumunda belirlemiş olduğunuz mail adreslerine mail olarak mesai dışı kullanım ihlalleri gelmektedir. Ayrıca Turuncu Araç Takip Mobil uygulamaları mız üzerinden de notification bilgileri alabilirsiniz.

  • İhlal Bildirimleri içi ek ücret alınır mı ?

    Mesai dışı kullanım bildirimleri içi ek bir ücret ödemezsiniz

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir