Araç Takip Sistemi ile Rota Optimizasyonu

Saha ekiplerinin çok daha verimli kullanılabilmesi, sevkiyat alanlarının harita üzerinde belirlenerek, satış veya sevkiyat araçlarınızın o noktaya ne zaman teslim yaptığı vb. Rota optimizasyon programı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Pazarlama ve dağıtım firmalarının operasyon süreçlerinin daha verimli ve izlenebilirliğinin sağlanabilmesi ve teslimat ve Rut hareketlerinin verimliliğinin artırılabilmesi açısında işletmelere büyük katkı sağlamaktadır.

Alarm ve Bildirimler

Rota optimizasyon Saha Yönetim Yazılımı ile sistem üzerinden anlık olarak bildirimler alabilirsiniz. Sürücülerin belirlenen bekleme süresinin aşımında, rota dışına araçların çıkmasında, hız limiti aşımında ve daha birçok ihlal için anlık olarak bildirim alabilirsiniz.

Müşteri Adres Bilgilerini Yükleyin

Teslimat Noktalarını Excel veya harita üzerinde tanımlamayarak entegrasyona başlayabilirsiniz. Müşterilerinizin adres bilgileri sisteme girerek sizin için optimize edilen en kısa mesafe Rota çizimi olarak operasyonunuza başlayabilirsiniz.

Sürücülerin uygulama üzerinden sevkiyat süresince rota çizimi görerek mevcut Rota üzerinden teslimatlarını yapabilirler. Sürücülerin anlık trafik durumuna göre Rota değişkenlik göstererek daha hızlı teslimat yapmalarına imkân verilmektedir.

Yakıt ve Zamandan Tasarruf

Rota Planlama yazılımı sayesinde yakıt ve zamandan tasarruf edin. Sahada bulunan araçlarınızın tüm süreçlerini takip edin. Önceden sisteme eklenecek olan Adres bilgileri ve koordinatları sayesinde sürücülerin en kısa rota üzerinden sevkiyat ve Rut planı yapmasına olanak vermesi işletmenizde operasyonun çok daha verimli kullanılmasına imkân verecektir.

Bu avantajları sayesinde Rota Optimizasyon Yazılımı ile Yakıt ve Zamandan ciddi ölçüde tasarruf sağlayabilir ve işletmenizde süreç yönetimini hızlı ve optimize bir şekilde geliştirebilirsiniz. Araç Takip Sistemi ürünleri ile entegre olarak tüm veri bilgilerini sahadan detaylı olarak alın.

0 cevaplar