Araç Takip Sistemi ile Saha Yönetimi

GPS Araç takip sistemi ile filonuzu tek bir ekrandan yönetebilirsiniz. Anlık konum bilgisi ve araç pozisyonları ile işinize katkı sağlar ve sahada aktif olan araçlarınızı yönetebilirsiniz.

Araç takip ve Filo Yönetim sistemi ile tüm araçlarınızın lokasyon bilgileri tek bir ekran üzerinden kontrol edebilirsiniz. Sahada bulunan araçlarınızın iş süreçlerini organize edebilir, en yakın aracınıza iş emirleri tanımlayabilirsiniz. Ayrıca araç bakım giderleri, vergi kasko gibi yasal ödenmesi gereken bilgileri takip edebilirsiniz. Bölge tanımlama seçeneği ile araçlarınızın belli bölgelere ne zaman giriş yaptığı ve ne kadar süre bekleme yaptıklarını GPS araç takip ve izleme sistemi ile anlık olarak takip edebilirsiniz.

 

Bölge Tanımlama

Araç takip Bölge tanımlama ile araçlarınızın için ayrı alanlar belirleyebilir ve bu alanlara araçların giriş ve çıkışlarını detaylı bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Bölge tanımlama özelliği ile araç bölge içine giriş yaptığında anlık olarak bildirimler alabilirsiniz.

 

Alarm ve İhlal Yönetimi

Araç takip sistemi ihlal yönetimi ile araçlarınızın kontrolünü sağlayabilirsiniz. Araçların hız limiti aşımları, bekleme süre aşımı, günlük kilometre aşımı gibi birçok ihlal bilgisini araç takip sistemi saha yönetimi üzerinden limitleri belirleyebilirsiniz. Belirlemiş olduğunuz limitlerin dışında kullanımlarda tarafınıza bildirimler gelerek anlık olarak araç takip sistemi ekranlarından takip edebilirsiniz.

 

Araç Bakım Giderlerinin Kontrolü

Araçların vergi kasko gibi yasal olan poliçeler veya araçların trafik cezaları ve muayene tarihleri gibi bilgileri araç takip sistemi saha yönetim yazılımı ile takip edebilir ve izleyebilirsiniz.

 

Mesai Dışı Araç Kullanımları

Yakıt tüketimi ve araç bakım giderlerinin etkileyen unsurların başında mesai dışı araç kullanımları gelmektedir. Araçların gereksiz yere kullanılmasından dolayı yakıt ve araç bakım giderlerinde yüksek fatura gelmesinin önüne Araç takip Mesai dışı kullanımlarını kontrol ederek kontrol altına alabilirsiniz. Mesai dışı araç kullanımları için belirlediğiniz saatler dışında araçların kullanılması durumunda tarafınıza mail ve sms ile bildirimler anlık olarak gelecektir.

 

Mobil Uygulamalar

Web ve mobil uygulamalar ile araçlarınızı 7/24 takip edebilirsiniz. Mobil uygulamalar üzerinden araçların lokasyonlarının anlık olarak takip edebilirsiniz. Mobil araç takip sistemi uygulamalar ile araçların anlık konum bilgilerine aracıma götür butonu ile takip edebilirsiniz.

 

0 cevaplar