Araç Takip Sistemi ile Şirketiniz Kazansın

Araç takip sistemi ürünleri ile şirketiniz kazansın! Araç takip ürünlerine yapılacak olan yatırımlar ile şirketinize kazanç elde edebilirsiniz. Günümüzde oluşan yoğun rekabet süreçlerinde müşterilerinize çözüm odaklı sonuçlar sunabilmeniz ve sahada bulunan araçlarınızın operasyon süreçlerinin yönetilmesi açısından GPS araç takip sistemi ürünlerini işletmenize katkı sağlayacaktır.

Sahip olacağınız araç takip sistemi ürünleri ile sahadaki tüm operasyon süreçlerinin etkili ve doğru yönetilmesi Lokasyon takip edilmesi sayesinde çok daha verimli ve etkili sonuçlar alınabilmektedir. Araç takip sistemi ürünleri işletmelere ortalama olarak 10 ay gibi kıs sürede yatırım geri dönüşü sağlamaktadır.

Yakıt Ekonomisi

Araç takip sistemi ile araçların yakıt tüketimlerini kontrol edebilirsiniz. Canbus iletişim modülü sayesinde özellikle yüksek tonajlı araçlarda toplam yakıt tüketimi, anlık yakıt tüketimi, 100 km yakıt ortalama tüketimi, motor sıcaklığı, RPM Bilgisi gibi birçok veri bilgisi Canbus Araç Takip Sistemi ürünleri ile anlık olarak araçlardan veri transferi yapılmaktadır. Sürücülerin sürüş performanslarına göre yakıt tüketimleri analiz edilebilmektedir.

Araç Bakım Giderlerinde Ekonomi

Araç takip sistemi üzerinden araçların takip edilmesi araçların bakım maliyetlerinde reel bir eknomi sağlamaktadır. Araçların konum bazlı takip edilmesi, mesai dışı araç kullanımlarının raporlanması G-Sensör üzerinden araç kullanım davranışlarının analiz edilmesi ve raporlanması sayesinde işletme içinde gider kalemi oluşturan Araç bakım giderlerinde ekonomi sağlayabilirsiniz. Saha operasyonun kontrol edilmesi ile iş verimliliğinde artışı yakalayabilirsiniz.

İş Süreçlerinin Analiz Edilmesi

Konum bazlı sahada bulunan araçların takip edilmesi İş süreçlerinizde de izlenebilirlik ve analiz edilmesi açısından büyük katkı sağlamaktadır. Sahada bulunan araçların en yakın noktaya yönlendirilmesi iş verimliği açısından büyük katkılar sağlamaktadır.

Araç Güvenliği

Araçların çalınması işletmeler için bir kayıp teşkil etmektedir. Ayrıca araç içinde bulunan ürünlerin de güvenliği araç takip sistemi ürünleri sağlanabilmektedir. Araç konum bilgisinin takip edilmesi sayesinde herhangi bir olumsuz durumda araçların kısa sürede bulunabilmesi açısından büyük önem taşımaktadır.

0 cevaplar