Araç Takip Sistemi ile Taksimetre Kazanç Takip

Taksi takip sistemi sayesinde araç güvenliği araç takip sistemi ürünleri ile sağlanabildiği gibi Taksi sayaçlarının okunabilmesi ile taksimetre üzerinden günlük ne kadar kazanç elde edildiği ve ne kadar süre aktif vaziyette taksimetrenin çalıştığı kontrol edilebilmektedir.

Araç takip sistemi ürünleri tüm taşıtlara uygun tasarlanan endüstriyel ürünlerdir. Farklı sektörlere yönelik olarak geliştirilen donanım (GPS Takip Cihazları) ile beraberinde geliştirilen yazılımlar ile sahada bulunan tüm taşıtların aktiviteleri sürdürülebilir ve analiz edilebilir bir yapıya dönüştürülebilmektedir.

Taksi sahiplerinin Taksimetre üzerinden ne kadar günlük kazanç elde ettiği ve araçların ne kadar süre çalışma yaptığı, hangi noktalardan müşteri aldığı gibi bilgilerini Araç Takip Sistemi Taksi Yazılım Raporlama ekranlarından geçmişe dönük ve anlık olarak takip edebilmeleri sağlanabilmektedir.

Taksi takip sistemi sayesinde kazançların analiz edilmesi de mümkün hale gelmektedir. Hangi Lokasyon dan gün içinde kaç müşteri alındığı, ortalama günlük araç kazancı, ne kadar süre yolcu taşındığı gibi birçok veri bilgisi Taksimetre sistemi ile artık analiz edilebilir yapıya geçmektedir.

Taksimetre araç takip sistemi ile sadece araçlarınızın sadece kazançlarını takip etmezsiniz. Aynı zamanda araçların yaptığı tüm aktiveleri kontrol edebilirsiniz. Panik Butonu ile Taksi Gasp edilmesi veya acil durumlarda anlık olarak belirlenen telefon numaralarına uyarı bildirimleri yönlendirilmesi sayesinde güvenliği de sağlamış olursunuz.

Taksi Kazanç Takip Sistemi Nasıl Çalışır?

Taksi takip sistemi araçlara takılacak olan GPS araç takip sistemi ürünleri ile beraberinde çalışabilen ürünlerdir. Araç Takip sistemi üzerinden alınacak olan tüm veri bilgileri ile araç içinde kullanılan Taksimetre üzerinden online veriler sunuculara aktarılmaktadır. Sunuculara aktarılan veriler araç takip cihazları üzerinden anlık olarak Baz istasyonlarına aktarılır. Baz istasyonuna gelen Data verileri kullanıcılara Web veya Mobil araç takip sistemi uygulamaları üzerinden kullanıcılara raporlar olarak sunulur.

0 cevaplar