Araç Takip Sistemi İzmir

GPS uydu takip cihazları ile araçlarınızı kesintisiz olarak takip edebilir ve araçlarınızın gün içinde yaptığı tüm aktiviteleri detaylı bir şekilde analiz edebilirsiniz.  Mobil uygulamalar ve Web ara yüzlerden araçlarınızı İzmir ilinde Uydu ve sokak harita görüntüleri olarak izleyebilirsiniz.

Araç takip sistemi ile araçlarınızı gün içinde tüm aktivite detaylarını analiz edebilir ve raporlayabilirsiniz. Raporlama seçenekleri ile gün içinde yapmış olduğu hareketleri İzmir ili ve ilçelerinde detaylı bir şekilde raporlayabilirsiniz.

Mobil uygulamalar ve tablet lerden araçlarınızın anlık konumlarını İzmir ilinde sokak ve uydu haritalar üzerinde anlık olarak izleyebilirsiniz. Motor Blokaj Rolesi ile araçlarınızın güvenliğini sağlayabilir uzaktan motorların çalışmasını engelleyebilirsiniz. İphone veya Andorid işletime sahip olan ürünlerden sürücüleri arayabilir araçların bulunduğu noktaya mobil telefonlardan gidebilirsiniz.

Turuncu Türkiye genelinde vermiş olduğu araç takip sistemi hizmetleri İzmir ile ve ilçelerinde alternatif montaj noktaları ile hizmet sağlamaktadır. İzmir genelinde araç takip cihazı kurulum ve montaj desteği sağlayan Turuncu araç takip ile araçlarınızı 7/24 kontrol altına alabilirsiniz.

Mesai dışı kullanım bilgileri, hız limiti aşımları, günlük kilometre ihlalleri veya hafta sonu araç kontak açma kapama bilgileri gibi birçok veri bilgisini araç takip sistemi yazılım programı üzerinden raporlayabilirsiniz. Gps uydu araç takip sistemi hizmeti için İzmir ili ve İzmir araç takip firmaları olarak hizmet alabilirsiniz.

İzmir araç takip sistemi için kurulum noktalarında araçlarınızın kurulum ve montajı yaptırabilir. İzmir ili içinde veya İzmir ili dışında araçlarınızı araç takip sistemi ile kontrol edebilirsiniz.

İzmir Araç Takip Sistemi Fiyatları

Standart donanıma sahip olan GPS takip cihazı fiyatı ile araçlarınızı detaylı bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Aksesuar ürünlere sahip olan Uydu takip cihazı talep etmeniz durumunda uzaktan motor bloke edebilir, araç içi sıcaklık değerlerini ölçebilirsiniz. Aksesuar ürünlere sahip olan araç takip sistemi fiyatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Araç Takip Sistemi Fiyatları hakkında detaylı bilgi ve araç takip sistemi cihazı paket alternatif ürün seçenekleri ile araçlarınızı kesintisiz takip edebilirsiniz.

0 cevaplar