Araç Takip Sistemi Kadıköy

Kadıköy ilçesinde Araç Takip Sistemi cihazları ile araçlarınızı takip edin. GPS Uydu takip sistemi ürünleri satış, kurulum ve montaj noktaları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Uygun ve Ekonomik Filo takip sistemi fiyatları.

Araç takip ve izleme sistemleri ile araçlarınızı 7/24 takip edin. Kadıköy ilçesi veya Türkiye genelinde araçlarınızı anlık olarak takip edebilirsiniz. Hız limit ihlalleri, mesai dışı araç kullanımları, bekleme süre aşımları gibi birçok kriter için belirleme yapabilir belirlemiş olduğunuz limitlerin dışında olan kullanımlarda anlık olarak bilgilendirilirsiniz. Örnek Bölge tanımlama ile Kadıköy ilçesinin dışına aracınızın çıkması durumunda araç takip cihazı üzerinden belirlediğiniz mail adresine bildirim olarak ihlalleri alabilirsiniz.

Kadıköy bölgesinde araç takip uydu ekran görüntüleri veya sokak görüntüleri ile araçlarınızı takip edebilirsiniz. Günlük Kilometre raporu, Mesai dışı kullanım ve daha birçok farklı raporlama ekranları üzerinden Excel veya PDF dökümler alabilirsiniz.

Araç takip Mobil uygulama veya Web araç takip yazılımları üzerinden istediğiniz yerde araçlarınızın hareket bilgileri görebilir. Geçmişe dönük raporlama seçenekleri ile raporla alabilir veya  haritalar üzerinde aracınızın hangi noktalarda seyahat ettiğiniz izleyebilirsiniz.

Araç Takip Sistemi Üsküdar | Araç Takip Sistemi İkitelli

0 cevaplar