Araç Takip Sistemi Kartal

Araç takip sistemi ürünleri ile araçlarınızı GPS Uyduları üzerinden anlık olarak takip edebilir ve izleyebilirsiniz. İstanbul Kartal ilçesi ve Türkiye genelinde araç takip cihazı ile tüm hareketleri kayıt altına alın. Satış, montaj ve ürün fiyatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Araç takip sistemi ürünleri ile araçlarınızın sahada yapmış olduğu tüm aktiviteleri tek bir ekran üzerinden takip edebilirsiniz. Araç Takip Cihazı takılı olan araçların gün içinde yapmış olduğu güzergâh bilgileri, bekleme süreleri, kontak açma kapatma bilgileri gibi birçok veri bilgisi ne araç takip sistemi web arayüz ve mobil uygulamalardan araçlarınızı takip edebilirsiniz. Excel veya PDF dosya çıkışlar sayesinde tüm geçmiş verilere araç takip sistemi yazılımı sayesinde ulaşabilirsiniz.

Araç Takip Sistemi Fiyatları ve ürün özellikleri için firmamızla iletişime geçebilir ekonomik ve uygun araç takip sistemi cihazları ile araçlarınızı 7/24 takip edebilir ve izleyebilirsiniz. Araç takip sistemi aksesuar ürünleri ile araçların motorlarını uzaktan bloke edebilir, sıcaklık sensörü ile araç içinde bulunan ürünlerin sıcaklık değerlerinin ölçümlerini yapabilirsiniz. Size en yakın Kartal ilçesinde araç takip montaj noktası için iletişime geçebilirsiniz.

Bataryalı araç takip ile standart arasındaki fark?

0 cevaplar