Araç Takip Sistemi Kastamonu

Kastamonu ili ve ilçelerinden GPS araç takip sistemi cihazları ile araçlarınızı kesintisiz takip edin. Türkiye genelinde hizmet veren Turuncu Araç Takip size en yakın satış, bayii noktaları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Uygun ve Ekonomik Araç takip sistemi fiyatları ile hizmet alabilirsiniz.

Araç takip sistemi ürünleri ile işletmenize verim katabilirsiniz. Mesai dışı araçlar kullanımlarını engelleyerek araçlarınızın fazla kilometre yapmasını engelleyebilirsiniz. Mesai dışı ve fazla kilometre kullanımı engelleyerek araç bakım maliyetlerinden tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca araçların anlık konum bilgilerinin takip edilebilmesi ve raporlanabilmesi sayesinde iş verimliliğini GPS uydu takip cihazları ile kontrol altına alabilirsiniz.

Farklı raporlama ekranları ile araçların gün içinde yapmış olduğu tüm detay bilgileri tek bir ekran üzerinden raporlar alabilirsiniz. Geçmişe dönük raporlar sayesinde Excel veya PDF dosyalar halinde bilgisayarınızda raporlayabilirsiniz. Kastamonu ili ve ilçelerinde sokak veya uydu haritaları üzerinden araçlarınızın konum bilgilerini anlık olarak takip edebilirsiniz.

Araç takip Sistemi Fiyatları Kastamonu

Kastamonu ili ve ilçelerinden araç takip sistemi fiyat bilgisi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Ekonomik ve uygun GPS araç takip cihazı fiyatları ile araçlarınızın 7/24 kesintisiz olarak takip edebilirsiniz. Kurumsal veya Sektörel çözümler ile Rent a Car (Araç Kiralama) Nakliyat sektörüne yönelik çözümler ile araçlarınızı takip edin.

0 cevaplar