Araç Takip Sistemi Kocaeli (İzmit, Gebze)

GPS araç takip sistemi ile araçlarınızı takip edin. Türkiye genelinde hizmet veren Turuncu araç takip Kocaeli (İzmit, Gebze) ilinde ve ilçelerinde satış, montaj ve araç takip sistemi fiyatları için destek alabilirsiniz.

İletmenizde bulunan araçların sahada yapmış olduğu tüm aktiviteleri araç takip sistemi cihazları ile anlık olarak takip edebilirsiniz. Ortalama 25 dakikalık bir montaj hizmeti sonrasında araçlarınızın Kocaeli (İzmit, Gebze) ve ilçelerinde cadde sokak veya uydu harita görüntüleri ile izleyin. Araç takip sistemi raporlama ekranlarından tüm hareketleri geçmişe dönük olarak bilgisayarlarınızda Excel veya PDF formatında verileri tutun.

İhlal ve Bildirimler

Kocaeli (İzmit, Gebze) ili veya ilçelerinde vay Kocaeli (İzmit, Gebze) dışında araçlarınıza hız limitleri belirleyin, günlük kilometre sınırlandırması yapın, mesai saatlerini belirleyin, bölge tanımlama yapın tüm bu ihlal bilgilerini araç takip sistemi yazılım ekranından belirleyebilirsiniz. Belirlemiş olduğunuz kriterlerinde dışında oluşan kullanımları ihlal ve bildirimler ile e-mail, Sms veya notificasyon ile anlık olarak bildirimler alabilirsiniz.

Kocaeli (İzmit, Gebze) Araç Takip Sistemi Fiyatları

Araç takip sistemi fiyat seçenekleri ve paketleri ile ürünlerimizi 12 veya 24 aylık hizmet süreleri dâhilinde kullanabilirsiniz. Bu süre sonunda satın almış olduğunuz araç takip cihazları için sunucu ve veri gönderim ücretleri talep edilecektir. GPS Uydu araç takip cihazı fiyatları hakkında detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Montaj ve Kurulum

Ürünler ortalama 20 dakikalık bir işlem sonrasında kullanılmaktadır. Size verilecek olan kullanıcı adı ve şifre ile sisteme internetin olduğu her noktadan giriş yapabilir. Web ve mobil uygulamalar ile araçlarınızı kesintisiz olarak takip edebilirsiniz. Kocaeli (İzmit, Gebze) satış, montaj  ve servis noktaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 cevaplar