Araç Takip Sistemi Mersin

Türkiye genelinde hizmet veren Turuncu araç takip Mersin ili ve Mersin ilçelerinde hizmet sağlamaktadır. Bölgenizde size en yakın araç takip cihazı satış ve montaj noktaları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Uydu Takip Sistemi

Uydu Takip cihazları

Araç takip sistemi ile araçlarınız sahada yapmış olduğu tüm aktiviteleri raporlayabilirsiniz. Mersin ilinde ve ilçelerinde araçların adres bilgileri, günlük yapmış oldukları kilometre bilgilerini nerede ne kadar süre bekleme yaptığını GPS Uydu araç takip cihazları ile raporlayabilirsiniz. Excel veya PDF dökümler alarak araçların geçmişe dönük yapmış olduğu tüm hareketleri kayıt altına alabilirsiniz.

İhlaller Bölge Tanımlama

Araç takip sistemi ihlal yönetimi ile araçlarınızı limitler belirleyebilirsiniz. Araçların günlük kilometre aşımları, hız limit aşımları, mesai dışı araçların çalışması durumun GPS Uydu Araç takip cihazı ile anlık olarak haberdar olabilirsiniz. Bölge tanımlama yaparak araçlarınızın Mersin ili dışına çıkması durumunda anlık olarak uyarı bilgileri alabilirsiniz.

Araç Takip Sistemi Fiyatları Mersin

Filonuz veya araçlarınızın için firmamızdan araç takip sistemi fiyat teklifi alabilirsiniz. Satın alacağınızı ürün paketleri ile araçlarınızı 7/24 takip edebilirsiniz. Araç takip sistemi aksesuar ürünler ile (RFİD, Motor Blokaj, Batarya) araçlarınızı takip edebilir ve aksesuar ürünlerden gelen veri bilgileri ile işletmenizde organizasyonu sağlayabilirsiniz.

Araç Takip Sistemi Mersin satış, montaj ve kurulum hizmetleri için firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

0 cevaplar