Araç Takip Sistemi Neden Gerekli ?

Araç takip sistemleri küçük işletmelerden, birçok aracı olan büyük işletmelere kadar tüm kamu ve özel sektör kuruluşları tarafından kullanabilir. Özellikle firma; satış, pazarlama, dağıtım ekiplerine sağladığı fayda bakımından önem arz etmektedir.

 Araç kiralama şirketleri(Rent a car),hastane ve sağlık sektöründe ki şirketler, dağıtım firmaları, nakliye ve lojistik firmaları, turizm şirketleri, gıda sektöründeki şirketler, banka ve finans şirketleri araç takip sistemlerinden faydalanan başlıca kurumlar arasındadır.

Araç takip sistemleri yakıt, zaman ve iş gücü kaynaklarının en etkili ve en verimli şekilde planlanmasını ve kullanılmasını sağlar, yakıt tüketimini dolayısıyla da karbon salınımını azaltarak doğanın korunmasına katkıda bulunur, trafik kurallarına uyulmasını sağlayarak, kaza riskini düşürür, trafik cezalarına yapılan masrafları düşürür, operasyonların en etkili ve verimli şekilde planlanmasını, yönetilmesini sağlar, tek bir merkezden online müdahale ile zamandan kazandırır, araç kullanım suistimalini ortadan kaldırır, hırsızlık olaylarına karşılık polis ve ilgili birimlere takip imkanı vererek ürün kayıplarını en aza indirir, yarattığı huzurlu ve güvenli iş ortamı sayesinde çalışan performansını arttırır, araçların verimli ve uzun ömürlü bir şekilde kullanılarak araç masraflarını azaltır.

Araç Takip Sistemi Neden Gerekli

Araç takip cihazının takılması ve kullanılması son derece basittir. İstanbul araç takip sistemi taktırmak isteyen kurumların saha ekiplerinin gelmesiyle birlikte belirlenin noktaya hizmeti satın alan kurumla beraber karar vererek kısa sürede takılmaktadır.

Ankara araç takip, İzmir araç takip, Antalya araç takip, Gaziantep araç takip gibi Türkiye’nin 81 iline hizmetimiz mevcut İstanbul da kendi ekiplerimiz diğer illerde ise montaj noktalarımızı kullanarak araç takip cihazınızı hızlıca taktırıp ve güvenle kullanabilirsiniz.

0 cevaplar