Araç takip Sistemi Sakarya

Sakarya İli ve ilçelerinde araç takip sistemi cihazı satış ve teknik destek hizmeti alabilirsiniz. GPS Uydu takip sistemleri ile araçlarınızı kesintisiz takip edin. Ekonomik ve uygun araç takip sistemi fiyatları ile araçlarınızı güvenliğini sağlayın.

Araç takip sistemi ile Sakarya ilinde sahada bulunan araçlarınızın gün içinde yapmış olduğu tüm aktivite detayları tek bir ekran üzerinden takip edebilirsiniz. Araçların kontak açma kapatma bilgileri nerede ne kadar süre bekleme yaptıkları hangi güzergâhı takip ettikleri gibi tüm detayları araç takip sistemi yazılım ekranında anlık olarak görebilirsiniz.

Raporlama Ekranları

Araçların tüm hareketlerini kayıt altına alın. Raporlama ekranları ile kontak açma zamanları ve konum bilgilerine, bekleme raporları ile nerede ne kadar süre bekleme yaptıklarını, seyahat raporları ile her kontak açma kapatma geçen süreleri görebilir ve izleyebilirsiniz. Geçmişe dönük raporlama ekranları ile belirlediğini iki tarih arasında araçların veri bilgileri ulaşabilirsiniz. Mesai dışı kullanımları saat aralıkları ile alabilir yapılan toplam kilometre bilgilerini analiz edebilirsiniz. Sakarya ili cadde ve uydu haritaları ile araçlarınızı izleyebilirsiniz.

Araç takip sistemi fiyatları için Sakarya bölgesinde size en yakın satış ve montaj noktalarının iletişim bilgileri için firmamızla temasa geçebilirsiniz. Uygun ve ekonomik araç takip cihazı fiyatları ile araçlarınızı takip edin.

0 cevaplar