Araç Takip Sistemi Sivas

Araç takip ve izleme sistemleri GPS uyduları üzerinden alınan konum bilgilerinin cihaz içinde bulunan sim kart üzerinden haberleşmesi ile sağlanmaktadır. Turuncu Sivas ili ve ilçelerinde araç takip sistemi kurulum ve montaj hizmeti sağlamaktadır. GPS Uydu takip sistemi fiyatları ve ürün detayları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Araç takip sistemi ile araçlarınızın tüm gün içinde yapmış olduğu hareketleri analiz edebilirsiniz. Araçların günlük kilometre bilgileri, bekleme süreleri, mesai içi ve mesai dışı araç kullanım gibi birçok veri bilgisine araç takip cihazları üzerinden takip edebilirsiniz. Raporlama ekranlarından araçların geçmişe dönük olarak tüm veri bilgilerinin dökümlerini alabilirsiniz. Araç takip sistemi sayesinde SİVAS ili ve ilçelerinde harita görüntüleri ile Sokak ve Uygu görüntüsü ile araçlarınızı izleyebilirsiniz.

Araç takip sistemi ile limitleri siz belirlersiniz! Araçların günlük kilometre bilgileri, araçların hız limitleri gibi kriterleri belirleyebilir belirlemiş olduğunuz limit dışında yapılan kullanımlardan anlık olarak mail ve bildirim yöntemleri ile haberdar olabilirsiniz.

Dilerseniz araçlarınızın görüntülerini anlık olarak Araç içi Kamera ürünleri ile takip edebilirsiniz. Araç takip ile entegre olarak çalışabilen Mobil DVR ürünleri ile tüm görüntüleri kayıt altına alabilirsiniz. Araçları anlık olarak izleyebileceğiniz gibi geçmişe dönük araç içi görüntüleri izleyebilirsiniz.

Sivas Araç takip sistemi fiyatları ve ürün özellikleri için firmamızla iletişime geçebilir. Firmanıza en yakın araç takip montaj noktalarından ürünlerimiz için destek alabilirsiniz.

0 cevaplar