Araç Takip Sistemi Sürüş Analizi Yapın

Araç takip G-SensörAraç takip cihazları ile iş verimliliğinizi artırabilirsin. GPS uyduları üzerinden konum bilgisi sayesinde araçların tam pozisyonları takip edebilir ve sahada tüm aktivitelerini kayıt altına alabilirsiniz.  Kurumların iş verimliliğinin artırılması ve saha yönetimlerinin koordineli olarak takip edilmesi iç dinamiklerin daha etkili kullanılması için araç takip gerçek bir saha çözümüdür.

Gereksiz yapılacak kilometre, mesai dışı araç kullanımları, uygunsuz araç kullanımları, trafik cezaları gibi işletmeye negatif maliyet yönünde etki eden süreçleri takip edebilmeniz ve izleyebilmeniz araç takip cihazları ile etkili bir sonuca ulaşabilirsiniz.

 

Sürüş Performans Takibi

Sürücünün araç sürüş performansını anlık olarak takip edebilirsiniz. Kullanıcının aracı kullanım davranışları ve sürüş performansı araç takip cihazları ile raporlayabilirsiniz. G-Sensör sayesinde sürücünün ani kalkış, ani duruş, ani şerit değiştirme, patinaj yapma, el freni çekilmesi gibi birçok ver bilgisini araç takip cihazları ile kontrol edebilmek mümkün.

Raporlama ve Puanlama

Araç Takip Sürüş Performans bilgilerini aynı zamanda kayıt altına alınmaktadır. Sürücünün tüm aktiviteleri raporlanabilmektedir. Geçmişe dönük olarak Araç Takip Sistemi Yazılımı üzerinden Excel, PDF formatlarında sürücülerin sürüş davranışlarını analiz edebilirsiniz. İK departmanları ile entegre Araç Takip APİ üzerinden entegrasyonlar sağlayarak süreci daha etkili izleyebilirsiniz.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir