Araç Takip Sistemi Tekirdağ

Turuncu Türkiye genelinde araç takip sistemi cihazları ile hizmet vermektedir. Tekirdağ ili ve Tekirdağ ilçelerinde GPS Uydu araç takip cihazları ile araçlarınızı kesintisiz olarak takip edebilir ve izleyebilirsiniz. Araç takip sistemi ile araçların çalınmasını engelleyebilir araç içinde bulunan ürünlerin güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Araç izleme ve takip sistemleri uydular üzerinden gelen veri bilgilerini araç takip cihazı içinde bulunan veri gönderim hatları ile araç takip sunucularına iletmektedir. Kullanıcılar kullanıcı adı ve şifreleri ile web ve mobil uygulamalar üzerinden araçların tüm aktivitelerini tek bir ekran üzerinden takip edebilirler.

Araç takip sistemi işletmelere yakıt ve iş verimliliği konusunda katkı sağlamaktadır. Araçların sahada yaptığı tüm hareketlerin takip edilmesi sahada iş verimliliğini artırmakta olup buna karşın yakıt ve araç bakım maliyetlerinde ciddi oradan avantaj sağlamaktadır. Uydu takip sistemleri ile işinize verim katın!

Araçların tüm hareketlerini geçmişe dönük olarak raporlayabilirsiniz. Araçların nerede ne kadar süre bekleme yaptığı günlük kam kilometre yol katettiğini, hız bilgileri, kontak durumlarını farklı raporlama ekranları ile anlık olarak web ve mobil uygulamalardan takip edebilirsiniz. Tekirdağ ili ve ilçelerinde cadde sokak veya Uydu harita görüntüleri ile araçlarınızı takip edin.

Tekirdağ Araç takip Sistemi Fiyatları

Araç takip cihazı fiyatları satın alacağınız hizmet modeline göre farklılık göstermektedir. Hizmet süreleri ve veri gönderim paketleri dahil olan araç takip hizmet modellerinden birisini tercih edebilirsiniz. Satın alacağınız model 12 veya 24 aylık hizmet dahil olan model fiyatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Uygun ve ekonomik GPS araç takip sistemi cihazları ile araçlarınızı takip edin. Araç Takip Sistemi Tekirdağ

0 cevaplar