Araç Takip Sistemleri Balıkesir

Türkiye genelinde hizmet veren Turuncu Araç Takip Balıkesir ili ve ilçelerinde hizmet sağlamaktadır. Satın alacağınız GPS Uydu takip sistemi cihazları ile araçlarınızı  anlık olarak takip edin ve izleyin. Satış ve montaj servisleri ve size en yakın bayii iletişim bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.

İşletmenize verim araçlarınızın mesai dışı kullanımlarını engellemek, sahada bulunan araçlarınızın iş organizasyonlarını sağlamak için araç takip sistemi ürünleri ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Araçların Balıkesir ili içinde veya Balıkesir ili dışında yapacakları tüm aktiviteleri ve sürüşleri GPS araç takip sistemi cihazları ile takip edin.

Raporlama Ekranları

Araçların tüm detay bilgilerine raporlama ekranlarından ulaşabilirsiniz. Aylık yapılan toplam kilometre bilgisi, günlük kilometre bilgisi, kontak açma kapama bilgileri, bekleme süreleri gibi birçok veri bilgisine araç takip raporlama ekranlarından ulaşabilir. Geçmişe dönük Excel veya PDF dökümler ile verileri analiz edebilir kendi bilgisayarlarınızda kayıt altına alabilirsiniz. Tüm raporlara Web ve mobil araç takip sistemi uygulama yazılımları ile anlık olarak takip edebilirsiniz.

Balıkesir Araç Takip Sistemi Fiyatları

Araç takip sistemi fiyatları satın alacağını araç takip sistemi paketlerine göre değişkenlik göstermektedir. Standart ürün modeli fiyatları ile güvenlik paketi fiyatları farklı olacaktır. Araç takip sistemi fiyat bilgisi için firmamızla iletişime geçerek. Fiyat teklifi alabilir farklı ürün seçenekleri ile araçlarınızı takip edebilirsiniz.

Yakıt Güvenliği

Yüksek tonajlı araçlarda yakıt güvenlik sistemi ürünleri ile araçların mazot depolarının güvenliğini sağlayın. Mazot depo kapağı güvenlik kiti ile araç depolarından mazot çalınmalarının önüne geçerek yakıt giderlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Ayrıca Canbus araç takip sistemi cihazları ile araç motor parametre bilgilerini de kontrol etme imkânını sağlayabilirsiniz.

0 cevaplar