Araç Takip Sistemleri ile Araçlarınızın Güvenliğini Sağlayın

GPS Uydu araç takip sistemi cihazları ile araçlarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz. Araç çalınmasında veya aracınıza ulaşamadığınız zamanlarda araç takip sistemi cihazları ile araçlarınızın takibini yapabilirsiniz.

Araç takip sistemi ürünleri iş verimliliği, araç bakım giderleri başta olmak üzere birçok avantaj sağlamaktadır. Sahada bulunan araçların kontrolü sağlanmasını yanısıra araçların güvenliği ve ayrıca araç içinde bulunan ürünlerin güvenliği de araç takip sistemi ürünleri ile sağlanabilmektedir. Satın alacağınız aksesuar ürünler ile araç güvenliği üst seviyede sağlayabilirsiniz.

Araç Güvenliği

Araç Güvenliği

Bataryalı Araç Takip Cihazı

Bataryalı araç takip sistemi ürünleri sayesinde aracınızda bulunan GPS takip sistemi ürününün elektrik bağlantısının kesilmesi durumunda cihaz içinde bulunan batarya sayesinde araç takip sistemi cihazında bilgi alabilirsiniz. Özellikle Rent a car (Araç Kiralama) Sektöründe yoğun olarak kullanılan Bataryalı araç takip cihazı ürünleri ile araçlarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Motor Blokaj Özelliği

Araç takip sistemi aksesuarları arasında bulunan Motor Blokaj özelliği araçların istenmeyen durumlarda uzaktan motorlarının durdurulmasına olanak vermektedir. Bu avantajı ile araçlarınızın çalınması veya istenmeyen durumlarda araç güvenliğini Motor Blokajlı GPS Uydu araç takip cihazları ile sağlayabilirsiniz.

Kaput Sensörü

Aracınızın kaputunun açılmasında ve kapanmasında araç takip sistemi yazılımı üzerinden size bildirim gelmektedir. Kaput sensörü sayesinde araç motor kısmında değerli olan parçaların değiştirilmesinin önüne geçebilirsiniz.

Araç takip sistemi ile araçlarınızın güvenliği ve araç içinde bulunan ürünlerin çalınmasına karşı etkili bir koruma sağlayabilirsiniz. Araç takip sistemi fiyatları ve ürün seçenekleri için firmamızla iletişime geçebilir. Uygun ve ekonomik GPS Uydu takip sistemi ürünleri ile 7/24 kesintisiz olarak araçlarınızı takip edebilir ve izleyebilirsiniz.

Geçmişe dönük raporlama seçenekleri sayesinde hız, günlük km, motor Blokaj emirleri ve daha birçok veri bilgisi araç takip sistemi raporlama ekranları ile ulaşabilir. Excel veya PDF gibi dokümanlar ile bilgisayarınızda raporlayabilirsiniz.

0 cevaplar