Araç Takip Sistemleri Trabzon

Trabzon ili ve Trabzon ilçelerinde araçlarınızı Sokak ve uydu haritaları üzerinden anlık olarak takip edebilir ve izleyebilirsiniz. Araçların gün içinde yaptığı tüm hareketleri ve ihlal bilgilerini araç takip ve izleme ekranları ve yazılımı ile kesintisiz olarak 7/24 Takip edin.

Araç takip sistemi işletmelere yakıt olmak üzere iş verimliliği ve araç bakım maliyetleri giderlerinde önemli ölçüde avantaj sağlamaktadır. Araç takip sistemi yazılımları sayesinde web ve mobil uygulamalar üzerinden araçlarınızın tüm hareketlerini takip edebilirsiniz. Araç takip cihazı takılı bulunan araçlara limitler tanımlayabilirsiniz. Günlük kilometre ve hız limiti aşımlarında araç takip sistemi yazılımı üzerinden anlık bildirimler alabilirsiniz. Trabzon ili ve Trabzon ilçelerinde kesintisiz olarak araçlarınızı Cadde veya Sokak Haritaları üzerinden takip edin.

Araç Takip Sistemi Fiyatları Trabzon

Araç takip sistemi ürünleri 12 veya 24 aylık hizmet süreleri ile satılmaktadır. Satın alacağınız ürün paketine göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Araç takip sistemi fiyatı içinde veri gönderim ücretleri ve araç takip ve izleme yazılım bedeli (Sunucu) hizmetleri dâhildir. Araç Takip Sistemi Aksesuar ürünler satın almanız durumunda Gps Araç takip sistemi fiyatı değişkenlik gösterecektir.

Size En Yakın Trabzon ili satış ve montaj servis iletişim bilgisi için firmamızla temasa geçiniz.

 

0 cevaplar