Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemleri

Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemleri

Araç Takip Filo Yönetim Sistemi ürünleri bireysel olarak araç güvenliğinin sağlanmasının yanısıra Filo araçlarına sahip olan işletmelerin sahada bulunan araçların kontrol ve koordinasyonu için gerekli olan ürünler arasındadır. Filo yönetim sistemleri sayesinde araçların tüm saha hareketleri tek bir ekran üzerinden kontrol altına alınabilmektedir.

Filo Yönetim sistemleri olarak kullanılan araç takip sistemi ürünleri özellikle araç sayısı fazla olan işletmelerin iş yükünün azaltılması ve iş koordinasyonun sağlanması için etkileyici bir çözümdür. Filo Araç takip GPS yönetimi sayesinde sahada bulunan tüm araçların anlık konum bilgileri alınabilmektedir.

Yasal Ödemeler

Filo yönetim ve kontrol sistemi yazılımı sayesinde araçların vergi, kasko, sigorta, ceza vb. bilgileri Filo yönetim ekranları üzerinden takip edebilirsiniz. Her araç için tanımlanacak olan yasal ödemeler Filo yönetim ekranları üzerinden ayrı ayrı olarak raporlanabilmektedir.

Bakım Giderleri

Filo araçlarınızın ayrı ayır olarak bakım giderlerini araç takip sistemi ekranlarından takip edebilirsiniz. Bakım maliyetlerinin hangi araca ne kadar ödendiği ve ne zaman ödeme yapıldığı GPS Uydu Filo takip sistemi yazılım üzerinden takip edilebilir. Geçmişe dönük raporlama ekranları ile araç bakım maliyetlerinizi kontrol altına alabilirsiniz.

Günlük Kilometre Bilgileri

Her araç için ayrı ayrı günlük yapılan kilometre bilgisini detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Geçmişe dönük olarak araç takip raporlama ekranlarında gün bazlı veya belirleyeceğiniz iki saat arasında yapılacak olan kilometre bilgisini alabilirsiniz. Örnek olarak 30 günlük bir tarih içinde saat 18.00 – 08.00 arasında araçların ne kadar kilometre yapmış olduğu raporlanabilmektedir. Raporlama ekranlarını Excel veya PDF dokümantasyonlar olarak alabilirsiniz. Araç takip Sistemi Raporlama Ekranları

Mesai Dışı Kullanım Raporları

Filo Takip ve Yönetim Sistemi ekranlarından her araç için ayrı ayrı mesai saati ekleyebilirsiniz. Araçlarınızın mesai saati kaç kilometre yaptığı ve mesai dışı kaç kilometre kullanıldığını Filo Takip Sistemi yazılımında kontrol edebilirsiniz. Mesai dışı araç kullanımlarını kontrol ederek araçların bakım ve yakıt maliyetlerinde ekonomi sağlayabilirsiniz.

Mobil Uygulamalar

Araç Takip Sistemi ekranlarını web ara yüzden kullanılabildiğiniz gibi tüm mobil aygıtlardan 7/24 kesintisiz olarak ücretsiz kullanabilirsiniz. Sokak görüntüler, aracıma götür butonu, raporlama ekranları ile araçlarınızı kesintisiz olarak tüm mobil cihazlarda kullanabilirsiniz. Araç Takip Mobil Ekran Görüntüleri

0 cevaplar