Belediye Araç takip Sistemi

Kamu Kurumlarına yönelik araç takip cihazları ve yazılımları ile Kamu araçlarını 7/24 takip edebilirsiniz. Belediye ve Kamu Kurumlarında araçların özel kullanımlarını ve araç sürüş performanslarını raporlayabilirsiniz.

Kamu Kurumlarında özellikler araçların mesai dışı kullanımların önüne geçilebilmek ve bu sayede Kurum içinde iş verimliliği artırabilmek için araç takip cihazları büyük önem kazanmaktadır. Belediye Kullanımına tahsis edilen Kamu araçların gün içinde yapmış olduğu tüm çalışmalar araç takip sistemi yazılım ekranlarından takip edilebilir ve izlenebilir.

Belediye Araç Takip Sistemi

Belediye Araç Takip Sistemi

Belediye araçlarının göreve gidiş saatleri ve hangi birim tarafından araçların talep edildiği gibi birçok veri bilgisi GPS araç takip sistemi yazılımı üzerinden kontrol altına alınabilmektedir. Talep eden birimin aracı ne kadar süre kullandığı ve hangi güzergâhları takip ettiği nerede ne kadar süre beklemede yaptığı Uydu Araç Takip Sistemi izleme ekranlarından kontrol edilebilir.

Belediye bünyesinde bulunan Çöp araçlarının hangi Sokak’ta hizmet verdiği ne kadar süre içinde o sakak içinde kaldığı, yapmış olduğu toplam kilometre bilgisi, atıkları boşalttığı noktalar gibi Belediyelerin talepleri doğrultusunda Araç takip ve izleme ekranlarında yazılım üzerinden kontrolü sağlanmaktadır.

Çoğu Belediye içinde bulunan Havuz araçlarının kontrolü araç takip sistemi sağlanabilir. RFİD Sürücü tanıma kiti ile Belediye de görevli olan personelin hangi aracı ne kadar süre kullandığı Sürücü tanıma kiti ile takip edilebilmektedir. Araç içine yerleştirilecek olan ve araç takip cihazı ile entegre  olarak çalışabilen yapıya sahip olan RFİD Sürücü tanıma kiti ile geçmişe dönük olarak gelen trafik cezaları veya sürücü araç kullanım hataları RFİD Sürücü tanıma raporlamaları ile analiz edilebilmektedir.

Belediye araç takip sistemi yazılımı hakkında detaylı bilgi ve Araç takip Sistemi Şartname taslakları için firmamızın satış temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz.

0 cevaplar