Bireysel Araç Takip Cihazı Kullanımı

İçindekiler

Araç takip sistemi ürünlerini Bireysel olarak şahsi araçlarınızda kullanabilirsiniz. Araçların çalınmasının engellenmesi ve güvenliğin sağlanması açısından araç takip cihazı ürünleri Bireysel kullanımlarda yaygınlaşmakladır.

Her ne kadar şirket araçlarında yoğun olarak kullanılan Takip cihazları günümüzde hırsızlık konularının artması ile beraberinde Bireysel olarak kullanıma olanak vermektedir. Yıllarca yapılan birikimler ile alınan araçlarınızın güvenliği takip sistemi ürünleri ile sağlanabilmektedir.

Kasko Çalınan araç bedeli

Düşünün senelerce çalışıyorsunuz ve taksit le bir araç alıyorsunuz. Daha taksitlerinizi ödemeden aracınızın çalınması ile beraberinde yaşayacağınız birçok problem ve sıkıntı ortaya çıkmaya başlıyor. Kasko yaptırmış olsanız bile aracın yıpranma ücreti, belli bir süre geçmesi ve Kaskodan parayı alabilmeniz için türlü sebep ve prosedürler ile uğraşmanız gerekli olacaktır.

Bunun gibi birçok sebep ile Sigorta firmalarından çalınan aracınızın parasını iade almanız zor ayrıca birçok bedel ve ücretler kesilerek sizlere geri ödeme yapıyorlar. Buda beklediğiniz zaman ve süreçleri zorlaştırıyor. Kasko ücretlerini buradan inceleyebilirsiniz.

Araç Takip Sistemi ile tüm süreçleri basitleştirin

Aracınıza takılacak olan Bireysel araç takip sistemi ürünleri ile Kasko ve diğer tüm olumsuzlukların önüne geçebilirsiniz. Yapacağınız ufak bir yatırım ile aracınızın hırsızlar tarafından çalınmasının önüne geçebilirsiniz. Araç bedellerinin yüksek olduğu günümüzde takip cihazlarını önemi daha fazla anlaşılmaktadır. Örnek olarak 150.000 TL. lik bir aracınızın Kasko maliyetine göre Bireysel araç takip cihazları ile çok daha ekonomik ücretler ile sahip olabilirsiniz.

Araç Takip Sistemi Motor Blokaj Özelliği

Motor Blokaj Özelliği ile aracınızı uzaktan durdurun

Araç takip sistemi aksesuarlarından olan Motor Blokaj kiti sayesinde araçlarınızın istenmeyen durumlarda motorlarını uzaktan durdurabilirsiniz. Bu özellik Bireysel olarak satın alacağınız GPS takip cihazları ile entegre çalışmaktadır.

Araç çalınmasının engellenmesi için kullanılacak olan Motor durdurma özelliğini Araç Takip Web ekranları üzerinde yapabileceğiniz gibi Mobil araç takip yazılım ekranları üzerinden de yapabilirsiniz.

Bireysel Araç Takip Sistemi Fiyatları

Aracınıza takılacak olan araç takip sistemi cihazları satın alacağınızı ürünün hizmet süresi ile beraberinde değişmektedir. Şahsi araç takip cihaz kullanımda Paket fiyatlar bulunmaktadır. Araç takip paket fiyatları için de Sim Kart + Montaj ve Yazılım hizmetleri olarak bir ücret talep edilir.

Genel olarak takip sistemleri Bireysel veya Kurumsal olarak paket halinde satılmaktadır. GPS takip sistemi fiyatları bu paket içeriğine göre değişmektedir. Örnek olarak Motor Blokaj ile bir paket alırsanız ekstra motor durdurma kiti için ödeme yapmanız gerekli olacaktır. Detay bilgi için Araç Takip Sistemi Fiyatları yazımızı okumanızı öneririz.

Bireysel araç takip sistemi fiyatları

Rapor olarak hangi bilgileri alabilirim ?

Takip cihazını aracınıza takıldıktan sonra size verilecek olan kullanıcı adı ve şifreniz ile Web ve Mobil uygulamalar üzerinden aracınızın konumunu anlık olarak takip edebilirsiniz. Günlük yapılan kilometre bilgisi, kontak nerde açtığı, nerede kapattığı, nerde bekleme yaptığı gibi birçok veri bilgisine anlık olarak ulaşabileceğiniz gibi geçmişe dönük raporla halinde excel çıktıları olarak bilgisayarınıza alabilirsiniz.

Rapor olarak hangi bilgileri alabilirim ?

Bireysel olarak satın alacağınız araç takip sistemi cihazları ile Web yazılım ve Mobil uygulamalar üzerinden farklı raporlama seçenekleri ile bilgiler alabilirsiniz. Aşağıda raporlama seçeneklerini görebilirsiniz.

  • Kontak açma kapatma raporu
  • Bekleme raporu
  • Hız limiti raporu
  • Günlük kilometre raporu
  • Bölge giriş çıkış raporu
  • Seyahat Raporu
  • Araç Bakım Giderleri
  • Toplam Kilometre Raporu
  • Hız ihlal Raporu
  • Günlük Kilometre İhlal Raporu

Kişisel takip cihazı montajı

Kişisel araç takip cihazı montajı

Kurulum için aracınızın bulunduğu noktaya hizmet verileceği gibi dilerseniz Türkiye genelinde bulunan araç takip montaj noktalarımızda aracınızın montajı yaptırabilirsiniz. Montaj süresi ortalama 20 dakika gibi bir zaman dilimi sürmektedir. Montaj bitiminde aracınızı anlık olarak takip edebilirsiniz. 

Kişisel araç takip sistemi fiyatları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 

0 cevaplar