Çöp Kamyonu Kamera Sistemi

Kamu kurumlarında kullanılan Çöp Kamyonu kamera sistemi ile kontrol edilmesi Temizlik hizmetlerinin sağlıklı operasyonla yürütülmesine imkân vermektedir. Belediye bünyesinde bulunan çöp kamyonlarının lokasyon bilgileri alınabildiği gibi araç içi kamera sayesinde görüntüler kayıt altına alınmaktadır.

Çöp Kamyonu Kamera Sistemi

Çöp Kamyonu Kamera Sistemi

Belediyeler yönelik olarak geliştirilen araç içi ve dışı kamera sistemleri ile Çöp kamyonlarının toplaması gereken çöplerin görüntüleri kayıt altına alınmaktadır. Çöp kamyonlarının ön kısmına ve arka kısmına yerleştirecek olan gece görüş özelliğine sahip araç içi kameralar ile Belediye Çöp kamyonlarının hangi sokakta çöpü aldığı görüntülü Mobil Araç Kayıt Cihazı na kayıt edilmektedir.

Araç takip sistemi ile entegre olarak çalışabilen yapıya sahip olan Araç içi kamera ürünleri araç takip cihazından gelen konum bilgisi, hız bilgisi ve zaman olarak tüm verileri kayıt altına almaktadır. Ayrıca araç takip sistemi yazılımı üzerinden de ayrıca geçmişe dönük haritalar üzerinden araçların tüm hareketleri analiz edilebilmektedir.

Çöp Kamyonu Kamera Sistemi Sayesinde Halk tarafından gelen şikayetler ve çöp toplama zamanları araç takip ve kamera sistemi ile kontrol altına alınabilmektedir.  Bu avantajı ile Halktan gelen şikayetlere göre sürücüler ikaz edilebilmekte aksaklık olan noktalar belirlenebilmektedir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir