CRM Yazılımı

CRM işletmenizdeki tüm departmanların kendi aralarında koordineli süreç yönetilebilmesi için gerekli olan bulut tabanlı bir SAS yazılımıdır. CRM sayesinde işletme verimliliği kontrol altına alınarak tüm birimlerin kendi aralarında koordineli olarak çalışması sağlanmaktadır.

CRM Açılımı Nedir ?

Crm YazılımıCustomer Relationship Management isminin kısaltmaları olarak tanımlanmaktadır. Türkçe ifadesi ile Müşteri İlişki Yönetimi dir. Müşterinin ihtiyaçlarını tam anlamıyla anlayabilmek ve işletme içinde süreç yönetimlerinin doğru koordineli olarak geliştirilmesi için geliştirilen bir yazılımdır. Müşterinin firma ile ilk temasından ve son temasa kadar oluşan tüm aksiyonlar CRM yazılımı içinde takip edilmektedir.

 


CRM Kullanım Avantajları

 1. Satış Ekip Yönetimi

  Sahada bulunan satış ekibinizin tüm aksiyonlarını CRM Yazılımı üzerinden takip edebilirsiniz. Müşteri ile ilk kontak bilgisinden satış sonuna kadar geçen tüm aktiviteleri CRM Yazılımı üzerinden süreçleri analiz edebilirsiniz. Müşteri ziyaret süreleri, müşteri ile görüşme detayları, müşteri talepleri ve daha birçok veri bilgisine CRM Yazılımı (Saha Ekip Yönetim Yazılımı) ile sahip olabilirsiniz.

 2. Saha Satış Ekipleri (Hızlı İletişim)

  CRM Yazılımı ile İşletme içinde tüm departmanların hızlı ve etkili yönetilmesi sağlanmaktadır. Ekip içinde bulunan tüm ekip üyelerinin kendi aralarında mesaj, fotoğraf, proje bilgisi gibi birçok veri bilgisini anlık olarak paylaşabilmektedir. CRM yazılımı içinde ekiplerin iş yönlendirmesi veya hatırlatıcı bilgiler ile Müşteri İlişki Yönetimi çok daha etkili kullanılabilmektedir.

 3. Süreç Yönetimi

  CRM Saha Ekip Yazılımı sayesinde müşteri ile ilk kontak başlangıcından Satışın gerçekleşesine kadar süreci detaylı yönetebilir ve analiz edebilirsiniz. Verilen teklifler, ziyaretler, müşteri notları, müşteri istekleri şirket personelinizin yorumları ve daha birçok veri bilgisini tek bir havuzda toplayabilirsiniz.

 4. Saha Dışında Erişim

  CRM Yazılımı saha dışında mobil aygıtlar üzerinden size erişim sağlamanıza imkan verir. Ekibinizin sahada mobil telefonlardan yapacağı bilgi girişleri iş yönetiminizin daha hızlı ve esnek olmasına olanak vermektedir. CRM yazılımı sayesinde sahada çok etkili bir süreç yönetebilirsiniz.

 5. Tüm Programlar Tek Çatı Altında

  Şirketinizde kullanmış olduğunuz ofis programlarının hepsini tek bir çatı altında toplamanıza imkân verir. Muhasebe programı, Excel, Outlook gibi birden fazla program yerine CRM yazılımı tüm ihtiyacınızı karşılayacaktır. Ayrı alanlarda tutulan verilerin karmaşık olması ve analizden uzak kalması nedeni ile CRM Saha Yönetim Yazılımı size tek çatı altında süreçleri yönetmenize imkan vermektedir.

 6. Bulut Tabanlı CRM Yazılımı

  CRM Bulut tabanlı bir SAS yazılımıdır. Bu avantajı sayesinde verilere istediğiniz her yerden ulaşma imkanı bulabilirsiniz. Ulaşılabilirlik sayesinde süreçlerin yönetimi CRM içinde tüm iş akışlarını kontrol edebilirsiniz.

Crm Saha Ekip Yazılımı

CRM Yazılımı SAS uygulamasıdır.

SAS projeleri standart yazılımlara göre bir platform üzerinde geliştirilen ve birden fazla kullanıcı tarafından gelen geri bildirimler sayesinde sürekli olarak gelişebilen bir yapıya sahip yazılımlardır. SAS projelerinde kurulum ve destek gerektirmeden kullanıcıların sisteme kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapmasına imkan vermektedir.

Bulut tabanlı yapısı sayesinde kullanıcılar internetin olduğu her alandan SAS projelerine erişim sağlayabilmektedirler. Kullanıcıların Verileri sunucularda barındırılması avantajı sayesinde ve farklı senaryolara göre koruma yapıları ile güvenlik sağlanmaktadır.

SAS yazılımları genel olarak aylık ödeme şeklinde fiyatlandırılan ürünlerdir. Kullanıcılar sisteme kullanıcı başı veya farklı parametreler üzerinden abone olurlar ve sisteme kullanım süreleri boyunca ödeme yaparlar.

0 cevaplar