Ürünlerimiz hakkında Sektörel çözümler ve ürün tanıtım PDF dosyalarını ilgili linkler üzerinden bilgisayarınıza indirebilir ve inceleyebilirsiniz.

Turuncu Araç Takip Tanıtım Kataloğu

Genel Ürün Kataloğunu içeren PDF Dosyasıdır. Hakkımızda, Araç Takip Nasıl Çalışır, Sistem Avantajlarını içeren veri ve görselleri inceleyebilirsiniz

Ürünün PDF Sunum Dosyasını BURADAN indirebilirsiniz.

Yakıt Kontrol Sistemi

2004 Model ve üzeri model araçlarda Yakıt Kontrolü ve yakıt çalınmalarını engellemek için geliştirilen Canbus ve Depo Kapağı kiti ile yakı tüketimlerini kontrol altına alabilir ve yakıt çalınmalarının önüne geçebilirsiniz. Kablosuz Depo Kapakları ile Depo Kapağı açılma ve kapanmasında anlık bildirimler alabilirsiniz.

Ürünün PDF Sunum Dosyasını BURADAN indirebilirsiniz.

Araç Takip Web ve Mobil Uygulama Ekran Görüntüleri

Turuncu araç takip ekran görüntüleri ve yazılım kullanım bilgilerini içeren PDF Dosyasını bilgisayarınıza indirebilir ve inceleyebilirsiniz. Doküman içinde Web ve Mobil Uygulama Ekran görüntülerini inceleyebilirsiniz.

Ürün Türkçe Sunum & İngilizce Sunum dosyalarını indirebilirsiniz.

Konteyner Takip Cihazı

Konteyner Takip Çözümleri ile uzun süreli veri transferi sağlayabilirsiniz. 2400 mha, 5.600 mha enerji seçenekleri ile 1 yıldan fazla kesintisiz veri alabilirsiniz. Konteyner veya Ürün takibi için kullanılabilecek yapıya sahiptir.

Ürünün PDF Sunum Dosyasını BURADAN indirebilirsiniz.