Römork Dorse takip ve izleme sistemi ile TIR veya çekici üzerinden olan Dorselerin takibi takip cihazları ile seyir esnasında güvenlik altına alabilirsiniz. Ürün güvenliği ve Dorse nin çalınmasını engelleyebilirsiniz.

Batarya Süresi Nedir?

GPS Dorse takip ve izleme sistemi içinde bulunan Bataryalar ile enerjisini sağlamaktadır. Ürün içinde bulunan bataryalar ile herhangi bir elektrik bağlantısına ihtiyaç duymadan uzun süreli veri göndermeye yönelik olan üretilmiş özel takip cihazlarıdır. Dorse Römork takip cihazları kullanım ve veri sıklığına göre batarya destekleme süreleri değişmektedir. Araç takip cihazları veri göndermek için Uyduya bağlanır ve sonrasında bu bilgiyi aktarmak için en yakın GSM şebekesi üzerinden data bilgileri atmaktadır. Bu süreç en pik noktada Batarya tüketimini artırmaktadır. Dorse takip cihazı içinde bulunan özel yazılım desteği ile günde 1 defa veri gönderimi durumunda 1 yıl ve üzeri cihazdan veri alınabilmektedir. Kullanım ve veri sıklığına göre batarya süresi değişmektedir.

Hangi Bilgiler Alınmaktadır ?

GPS Dorse izleme ve takip sistemi ile takip edilecek olan ürünlerin ve Dorse nin konum bilgisi başta olmak üzere, Dorse nin kat ettiği mesafe, cihazın batarya yüzdesi, hız bilgisi gibi birçok veri bilgisi alınabilmektedir. Dorse takip aksesuar ürünler ile Dorse içinde bulunan ürünlerin sıcaklık değerleri gibi bilgiler takip edilebilir. Ayrıca Dorse kapılarının ne zaman açıldığı ve konum bilgileri talep edilmesi durumunda bu veri bilgileri de kullanıcılara sağlanmaktadır.

Avantajları Nelerdir ?

Dorse nin güvenliği başta olmak üzere içinde bulunan ürünlerin güvenliği de sağlanır. Taşıma esnasında yurtiçi veya yurtdışı ürünlerin noktasal konum tespitleri yapılabilir. Takip edilmesi için verilecek olan kullanıcı adı ve şifre ile ürün taşınmasında hizmet verilen firmalar Dorse takip sistemi yazılımı ekranlarından ürünlerin nerede olduğu anlık olarak izleyebilirler.

İzlenebilirlik

Dorse takip sistemi üzerinde kayıtlı bulunan Dorselerin hangi TIR ile taşındığı veya Dorse nin nerede olduğu anlık olarak izlenebilir. TIR ın Dorse yi nerde bıraktığı ve daha sonra bu Dorse nin hangi tır ile seyahat ettiği sistem üzerinden kontrolleri sağlanabilir. Sahada bulunan dorselerin iş emirlerine en uygun olan lokasyondaki Dorse bilgisini alabilir ve iş yönetiminizi basit ve kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz.