GPS Araç takip sistemi cihazları ile sadece araçların aktivite hareketlerini analiz etmenizin yanısıra araç takip sistemi ile entegre çalışabilen yapıya sahip olan Eco Driver ürün paketi ile sürücü araç kullanım davranışlarını da analiz etme imkanına sahip olabilirsiniz.

Özellikle sürücülerin yapmış olduğu hatalı kullanımlar ve sürüş performansları araçların yakıt giderlerini ve bakım maliyetlerini etkilemektedir. Ayrıca araç ve sürücü güvenliği için sürücünün aracı ne şekilde kullandığı önemlidir.

Eco Driver araç takip paketi ile sürücü davranışları analiz edilir. GPS Araç takip sistemi cihazı içinde bulunan Eco Driver sürücü kiti ile alınan sürüş davranışları araç takip sistemi yazılımı sayesinde detaylı olarak incelenebilmektedir.

Sürücünün ani duruş, ani kalkış, el freni çekilmesi, savrulma, şerit değiştirme gibi birçok bilgi yazılım üzerinden analiz edilebilir. Eco Driver sürücü kontrol yazılımı sürücülere her kullanımları için 10 üzerinden bir değer aktarmaktadır. Bu sayede hangi sürücünün aracı ne şekilde kullandığı detaylı analiz edilmektedir.

RFİD Sürücü tanıma kiti ayrıca araca takılması durumunda havuz içinde bulunan araçların hangi sürücü tarafından kullanıldığı analiz edilebilir. Sürücünün araç kullanım davranışları da tek bir ekran üzerinden raporlanabilmektedir.

Araç takip sistemi fiyatları ve ürün seçenekleri için detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.