Ege Bölge Müdürlüğü

Sektörde yenilikçi yapısı ve geniş ürün yelpazesi ile hizmet veren Turuncu Araç Takip İstanbul merkezli gerçekleştirdiği hizmetleri Türkiye genelinde geniş teknik kadrosu ve bayi organizasyonu sayesinde müşterilerine hizmet sağlamaktadır.

Araç takip sistemi ürünleri ile işletme içinde bulunan tüm araçlarınızın aktivitelerini takip edebilir ve izleyebilirsiniz. Günlük raporlama seçenekleri sayesinde araçların tüm aktivitelerini tek bir ekran üzerinden takip edebilir ve raporlayabilirsiniz. Araçlarınız için belirleyeceğiniz kurallar ile hız limiti ihlali, günlük km aşımı, bölge ve alan dışına çıkan araçların anlık bildirimleri ile tüm operasyonunuzu yönetebilirsiniz.

Araç İçi Kamera Ürün grupları ile sevkiyat yapan araçlarınızın anlık olarak GPS takip sistemi üzerinden takip edebileceğiniz gibi araç içi kamera ürünleri sayesinde araçların görüntüleri online olarak izlenebilir ve takip edilebilir. Özellikle ürün sevkiyatlarında kaybolma ve çalınan ürünlerin tespiti için araç içi kamera ürünleri ile güvenliği sağlayabilirsiniz.

İOT Çözümleri ile Endüstri 4.0 platformunda kurumlara özel ürün çözümleri sunan firmamız iş süreçlerinizin yönetilmesi ve yenilikçi çözümler ile tüm iş süreçlerinizin organize edilmesi ve proseslerinizin kontrol edilmesini sağlamaktadır.

EGE Bölgesi Hizmet Verdiğimiz İl ve İlçeler

İzmir, Kuşadası, Didim, Milas, Bodrum, Marmaris, Muğla, Fethiye, Kaş, Antalya, Afyonkarahisar, Burdur, Isparta, Manisa, Akhisar bölgelerinde firmamızdan destek alabilirsiniz.

0 cevaplar