Kurumunuza Özel Entegre Çözümler

Turuncu araç takip sistemi sizlere entegre çözümler ile iş süreçlerinizin çok daha verimli ve sonuç odaklı olması için çalışmalar yapmaktadır. Listede bulunan markalar ile Turuncu takip cihazlarımız entegre olarak çalışabilmektedir.

Entegre Hizmet Nedir ?

Listede bulunan firmalardan alacağınız hizmetler ile araç takip veri tabanlarımız ortak yapıda çalışma özelliğine sahiptir. İlgili firmalar ile yapılan API çözümleri ile iş süreçlerinizi çok daha verimli ve hızlı bir şekilde çözümleyebilirsiniz. 

Entegre sistemler Veri tabanlarının aralarında haberleşmesi ile sağlanmaktadır. İlgili firma ürünlerinden yararlanmanız durumunda standart olan veri transferleri detay da açıklanmıştır. Farklı veri bilgileri ile raporlar talep etmeniz durumunda özelleştirilerek sunulmaktadır.

Perio Kartlı Geçiş Personel Devam Kontrol Sistemleri

Kartlı geçiş ve Personel Devam Kontrol Sistemleri üzerinde faaliyet gösteren firma kendi yazılımları ve donanımları ile işletmelere personel puantaj, çalışma süreleri vb. birçok veri bilgisini İK departmanlarına geliştirdiği çözümler ile sunmaktadır.

Araç Takip ile Entegrasyon

Ortak veri tabanları kullanılarak aynı kart üzerinden araç kullanım verileri alınabilmektedir. Personel şirket dışına çıkıp araç ile göreve başlamadan önce takip cihazı ile entegre çalışan RFİD kart okuyucular üzerinden sürücü ismi alınarak tüm operasyon takip edilmektedir.

Şirket içinde çalışma süresi, Araç mesai dışı çalışma süresi, hangi aracı personelin ne zaman kullandığı ve sürüş davranış bilgileri alınabilmektedir.