FİLO TAKİP SİSTEMİNDE AKILCI ÇÖZÜMLER

Turuncu Araç Takip Animasyon

Araç Filo Yönetimi Operasyon Ekranları ile Sahada bulunan araçlarınızın tüm aksiyonlarını raporlayın ve kayıt altına alın. Kurumlarda Araç yönetimi doğru sürdürülebilmesi ve geçmişe dönük gelen verilerin analiz edilerek Gelecek için öngörülür oluşturulması gerekmektedir.

Filo Takip Sistemleri ile tüm operasyon sürecinizi A – Z yönetebileceğiniz bir yapıya dönüştürüyoruz. Araç Takip sistemi ile sadece Konum, Hız, Günlük kilometre vb. verilerin haricinde Araç Bakım giderleri, Vergi Giderleri, Trafik Giderleri gibi birçok operasyon yönetimi için gerekli olan süreçleri planlıyoruz.

raPORLAMA eKRANLARI

Filo Araç Yönetim Sisteminde araçların geçmişe dönük olarak verilerin analiz edilmesi gereksinimi vardır. Bu süreç içinde Müşteri’ye ürün sevkiyatında gerekli olan konum bilgileri, Sürücünün anlık konum ve araç sürüş davranışları, Teslimat için Kalan mesafe vb. birçok veri bilgisi kayıt altına alınmaktadır.

Müşterilere yapılan ürün sevkiyatlarında müşteri ile oluşabilecek anlaşmazlıklarda Geçmiş dönük olarak alınacak raporlar ile itiraz vb. sorunlar çözümlenmektedir. Sürücü ile ilgili olan şikâyetler, Trafik cezaları vb. geçmişin sorgulanması için gerekli olan bilgiler raporlanabilmektedir.

Filo Takip Sistemi Web Ekran Görüntüleri için Tıklayın

Turuncu Araç Takip Raporlama

Filo Takip Canbus Yakıt Kontrolü

CANBUS Yakıt Kontrol Ekran Bilgisi için aşağıdaki Resme tıklayınız.

Yakıt Giderlerinizi Kontrol  Altına Alın

Firmaların en büyük gider kalemleri arasında olan Yakıt tüketim işletmelerde yüksek maliyetler oluşturmaktadır. Filo Takip Sistemi Yakıt Çözümleri ile araçların 100 Km ne kadar yakıt Tükettiği, Toplam Yakıt Tüketimi, Yapılan gerçek Km bilgisi ve araç Motor Parametre bilgileri gibi birçok veri bilgisine Canbus Kontrol kiti ile ulaşabilirsiniz. Filo Canbus Yakıt Kontrolü için Tıklayın

Uyumlu Araç Modelleri

Canbus Arabirimi 2004 Model ve üzeri Ticari araçlar için uygundur. Araç marka modeline göre alınacak veriler değişkenlik göstermektedir. Uygun Araç Modelleri ; Ford, Mercedes, DAF, Scaina, İveco, Renault gibi Çekiciler için uygundur.

Filo Takip sistemi fiyatları

Turuncu Araç Takip Cihazı

Ekonomik

Hizmetleri 12 veya 24 aylık seçenekler ile tercih edebilirsiniz. Aksesuar ürün seçenekleri ile Filo araçlarınızdan verimli bilgileri sizlere sunabiliriz. Canbus Yakıt Kontrol modülü, Motor Blokaj hizmeti, RİD Sürücü tanıma kiti, Dijital Takograf hizmeti vb. birçok ekstra aksesuarlar ile operasyon süreçlerinizi yönetebilirsiniz.

Filo Takip Sistemi Fiyatları için tıklayın.

Özelleştirilebilir yazılım çözümleri

Filo araçlarınızın Operasyon süreçlerinin daha verimli ve etkili çözümler için Mevcut yazılımlarımız üzerinden geliştirmeler sağlayarak sizlere inovatif çözümler sunabiliriz. Kablosuz teknolojiler, Mobil APP uygulamalar ile süreçlerinizde eksik kalan her nokta için akılcı çözümler ekleyebiliriz.

Uluslararası Dolaşım Hizmeti

Sektörde Uluslararası Taşımacılık yapan Firmalar (Roaming) hizmetini Turuncu üzerinden alabilirler. Turkcell Data veri gönderim hatları ile araçlarını Uluslararası taşımacılık hizmetlerinde 7/24 takip edebilirler. GPS Filo Takip Uluslararası Çözümler için Tıklayın

Dijital Takograf Uzaktan Veri İndirme

Dijital Takograf veri indirme ile araçlarınızın Takograf verilerini uzaktan ulaşabilirsiniz. Sürücülerin Sürüş süreleri, ihlal süreleri vb. birçok veri bilgisine Filo Takip Sistemi çözümleri ile saha araç operasyonunuzu yönetebilirsiniz. Filo Takip Sistemi Dijital Takograf çözümleri için Tıklayın