Filo Takip Sistemleri ile araç filolarınızı tek bir ekran üzerinden takip edebilir ve izleyebilirsiniz. Filo yönetim sistemleri özellikle araç filolarına sahip bulunan işletmelere yönelik özel çözümler ile araç filolarını tek bir ekran üzerinden kontrol ederek yönetmelerine olanak sağlamaktadır. Filo yönetim sistemleri araç filo kontrollerini sağlayarak işletmelere verim kazandırmaktadır.

Filo takip sistemi sürücülerin sürüş davranışları, araçların kullanım zamanları, bekleme, rölanti gibi birçok bilgiye tek bir ekran üzerinden ulaşmanıza olanak sağlamaktadır. Araç listelerini gruplandırılabilir, araç ikonlarını belirleyebilir veya harita üzerinde ilgi noktaları oluşturabilirsiniz. Filo takip sistemi ile araçlarınızı anlık olarak takip edebilir ve izleyebilirsiniz.

Filo Takip Sistemi ve Filo Çözümleri

Filo takip sistemi ile araçlarınızın gün içinde sahada yaptığı aktivitelerden anlık haberdar olabilirsiniz. Sürücülere Görev tanımlaması yaparak göreve en yakın sürücüyü Filo Takip Sistemi Üzerinden yönlendirme yapabilirsiniz. Bu avantajları ile filo takip sistemleri araçların saha içinde yaptığı tüm hareketleri etkili ve anlık olarak yönetebilmenize imkân vermektedir. Filo takip ve izleme sistemleri ile ayrıca araçların güvenliği sağlayabilirsiniz. Araçların çalınması durumunda araç takip aksesuarları ile uzaktan motor durdurma özelliği sayesinde araçların uzaktan motorlarını durdurabilirsiniz. Bölge tanımlama yapılmış olan araçların izinsiz olarak bölge dışına çıkması durumunda filo takip yazılımı üzerinden anlık olarak haberdar olmanıza imkân verecektir.

Filo Takip Sistemi Fiyatları

Filo Takip Cihazları abonelik hizmeti olarak satın alabilirsiniz. Cihazları 12 veya 24 aylık hizmet dahilinde kullanabilirsiniz. Filo takip ürünleri bu süre sonunda devam etmek istemeniz durumunda kullanıcılardan sunucu hizmeti ücreti ve / veya Veri gönderim hizmeti olarak ücret talep edilecektir. Bu ücretlerin ödenmesi ile filo takip sistemi yazılımından hizmet alınmaktadır. Araç takip sistemi fiyatları için link e bakabilirsiniz.

Filo Takip Sistemi Raporlama

Takip cihazları üzerinden araçların kontak kapalı veya kontak açık durumları hakkında bilgi alabilirsiniz. Araç detay raporu ile araçların gün içinde yapmış olduğu tüm aktiviteleri sistem üzerinden raporlayabilirsiniz. Araç Kontak açma kapama bilgileri, araçların bekleme süreleri gibi gene birçok veriye filo takip sistemi yazılımı üzerinden izlemeniz mümkündür. Örnek olarak Seyahat yada Sefer raporlarında araçların kontak açma ve kapama süreleri içinde geçen seyahat bilgileri tek bir satır ekranında görme şansına sahipsiniz. Bu seyahat süresinde araçların maksimum hız bilgisi, bekleme süresini, toplam gidilen yol bilgisini, ilk kontak adresini son kontak adresi gibi birçok bilgiyi içeren bir rapor ile araçların takiplerini yapabilirsiniz. Filo takip raporlama seçeneği ile araçlardan alınan rapor bilgileri Excel, PDF veya farklı formatlarda çıkışlar alabilirsiniz.

Kısaca Filo Takip Sistemi ile araçlarınızın gün içinde yapmış olduğu tüm veri bilgileri tek bir ekrandan ulaşabilirsiniz. Araç Takip Sistemi ile araçlarınızı 7/24 kontrol edebilirsiniz.