Geri Vites Kamerası ve Sesli İkaz Sistemi Tır Dorse Kamyon

İş güvenliği yönetmeliğinin talep etmiş olduğu TIR ve kamyonlar için geri vites kamerası araçların geri manevra esnasında sürücünün aracın arka kısmını görerek manevra yapmasına olanak verir. Geri vites Plaka kamerası geri vites ikaz sireni ile sürücüye geri manevralarda geniş açı görme imkânı verir.

Sürücülerin araç kullanımlarında rampadan ürün almasında veya geri manevra esnasında Tır veya Kamyonun arkasını görebilmesi için gerekli olan Geri Vites Kamerası sayesinde iş güvenliği sağlanmaktadır.

Geri vites kamerasında kullanılan ürünler otomotiv sektörüne yönelik tasarlanan ve geliştirilen yapıya sahiptir. Tır veya Kamyon gibi araçların tümüne uygun olan Kompetan sayesinde araçların geri manevralarında güvenlik sağlanmaktadır.

Geri vites kamera sistemi ürünleri ve fiyatları için firmamızdan detaylı bilgi alabilir. Detaylı ürün bilgileri ve seçenekleri için teklif talep edebilirsiniz. Geri vites kamerası nda Tır / Kamyon Dorse bağlantısında harici bir elektrik bağlantı kablosu ile yapılmaktadır. Aracın mevcut ABS ve Elektrik kablosu dışında bir yapı üzerinden çalışmaktadır.

Geri Vites Kamera ve İkaz Sistemi Ekipmanları

  • Araç içinde 7” LCD Monitör iki girişli, Geri vites tetik özelliği, 2 Kamera girişi
  • Geri Vites Plaka Kamerası HD CCD Kamera 480 TV 150 Derece
  • Dorse Elektrik Bağlantı Kablosu Akordeon 4,5 metre uzayabilme
  • Dorse Bağlantı Fişi Su geçirmez yapı, koruma kapağı, koruma kilidi
  • 12/24 Kontaktör 24 volt araçlarda 12 volt düşürücü ürün
  • Bosch geri vites ikaz sireni 80 Desibel
0 cevaplar